Dünya Hali

Başarılı Polislere Anlamlı Ödül

Geçtiğimiz günlerde Mersin Merkez Akdeniz İlçesi Şevket Sümer Mahallesi’nde Abdulhekim Aksu’yu üzerine benzin dökerek yakıp öldüren 4 zanlıdan 3’ü olayın hemen ardından yakalanmıştı. Asıl zanlı H.B. ise firar ederek kayıplara..

Başarılı Polislere Anlamlı Ödül

Geçtiğimiz günlerde Mersin Merkez Akdeniz İlçesi Şevket Sümer Mahallesi’nde Abdulhekim Aksu’yu üzerine benzin dökerek yakıp öldüren 4 zanlıdan 3’ü olayın hemen ardından yakalanmıştı. Asıl zanlı H.B. ise firar ederek kayıplara karışmıştı. Olayın ardından görev istrahatli olmasına karşın işinin başına gelerek zanlının yakalanmasında üstün başarı gösteren Mersin Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği’nde görevli Hamza Gül ödül verilen polislerden biri oldu.

Başarı ödülüne layık görülen bir diğer ekip de A.K. adlı genç kızı nişanlısının önünde kaçırıp tecavüz ettikten sonra bahçeye atan 4 zanlının yakalanması olayını çözen Gasp Büro Amirliği ekibi oldu.

Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Hırsızlık Büro Amirliği’nde görevli Salih Altınsöz de ödüle layık görülen bir diğer memur oldu. Altınsöz Mersin Merkez ve ilçelerde meydana gelen 9 farklı hırsızlık olayının aydınlatılmasında önemli katkı sunarak ödüle layık görüldü.

HABER 7

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL