Balyoz hakimleri ölümden döndü

Dünya Hali
Türkiye’nin gündemini sarsan davanın gerekçeli kararını yazmak için her gün Silivri’ye gidip gelen Balyoz hâkimlerinin içinde bulunduğu konvoy zincirleme kaza yaptı. Balyoz darbe pla...
EMOJİLE

Türkiye’nin gündemini sarsan davanın gerekçeli kararını yazmak için her gün Silivri’ye gidip gelen Balyoz hâkimlerinin içinde bulunduğu konvoy zincirleme kaza yaptı.

Balyoz darbe planı yargılamasını yapan İstanbul 10. Ağır Ceza Mahkemesi heyetinden iki hâkim Silivri dönüşünde ciddi bir trafik kazası geçirdi. Hâkimler şans eseri yaralanmazken 2 emniyet aracı kullanılamaz hale geldi.

UCUZ KURTULDULAR
Edinilen bilgilere göre kaza şöyle gelişti: Balyoz darbe planı ile ilgili 24 Eylül’de verilen kararın gerekçesini yazmak amacıyla her gün Silivri’ye gidip gelen Balyoz hâkimleri, önceki gün konvoy halinde dönüşe geçti. Saat 17.00 sularında konvoy TEM otoyolunda Çatalca bölgesine geldiğinde en önde giden trafik polisinin aracı kayarak kontrolü kaybetti ve bir servis aracına çarptı. Bu aracın arkasında bulunan Hâkim Murat Üründü’nün içinde bulunduğu araç yavaşlayınca arkadan gelen eskort polislerinin aracıyla çarpıştı. Hâkim Ali Efendi Peksak’ın aracı ise çarpışmadan son anda kurtuldu. Üründü ve Peksak yara almazken polisler kazayı ufak çiziklerle atlattı. Büyük korku yaşayan iki hâkim "Ölümden dödük, çok ciddi kaza atlattık" dedi.

Sabah

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme