Dünya Hali

30 Metreden Suya Atladı, Yürüyerek Çıktı

 Atatürk Parkı’ndaki falezlere gelen 22 yaşındaki Gürhan Güzel, görgü tanıklarının ifadesine göre dua ettikten sonra 30 metrelik yükseklikteki falezlerden denize atladı. Çevredeki vatandaşların ihbarıyla olay yerine polis, itfaiye ve ambulans..

30 Metreden Suya Atladı, Yürüyerek Çıktı

 Atatürk Parkı’ndaki falezlere gelen 22 yaşındaki Gürhan Güzel, görgü tanıklarının ifadesine göre dua ettikten sonra 30 metrelik yükseklikteki falezlerden denize atladı.

Çevredeki vatandaşların ihbarıyla olay yerine polis, itfaiye ve ambulans ekipleri geldi. Denizde karanlık nedeniyle görünmeyen ancak ”Kurtarın beni. Ölüyorum. Yardım edin” diye sesi duyulan Güzel’i kurtarmak için olay yerine deniz polisi botu geldi. Şiddetli rüzgarın oluşturduğu dalgalar nedeniyle bölgede arama yapan deniz polisi ekipleri Güzel’i bulamadı.

Rüzgarın şiddetini arttırması nedeniyle deniz polisi ekipleri aramaları sonlandırıp Yat Limanı’ndaki bekleme noktasına döndü.

Yaklaşık 20 dakika boyunca yardım istedikten sonra sesi kesilen Güzel’in dalgaların sürüklemesiyle Konyaaltı 1 No’lu Plajdan sahile çıktığı öğrenildi. Bölgede arama yapan polis ekipleri tarafından bulunan Güzel, yürüyerek polis aracına bindikten sonra Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirildi.

Tedaviye alınan Güzel’in hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

AA

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL