Sorumsuzluğun Ancak Bu Kadarı Olur!..

Doğal Yaşam
YÜREKLER AĞZA GELDİĞİ ANLAR Evin anahtarı içeride kalınca dışarıda kalan baba akıllara ziyan bir yöntemle çözüm buldu!.. Kendisi 5. kata çıkan baba, beline ip doladığı kızını yukarı çekerek pencereden...
EMOJİLE

YÜREKLER AĞZA GELDİĞİ ANLAR

Evin anahtarı içeride kalınca dışarıda kalan baba akıllara ziyan bir yöntemle çözüm buldu!.. Kendisi 5. kata çıkan baba, beline ip doladığı kızını yukarı çekerek pencereden soktu. İpin çözülmemesi büyük bir şans olarak nitelendirildi. Yüreklerin ağza geldiği anlar kameralara yansıdı.

Yozgat’ta geçtiğimiz aylarda bir annenin, unuttuğu cep telefonu için kızını balkondan aşağı sarkıtması günlerce konuşulmuştu. Benzer bir olay İstanbul’da yaşandı. Bir baba, evin anahtarını içeride unutunca, çareyi küçük kızını beline ip bağlayarak açık camdan içeriye sokmakta buldu. Babası tarafından beline ip bağlanan 10 yaşındaki kız çocuğu apartmanın önünde beklemeye başladı.

BABA YUKARI ÇEKERKEN GÜLÜMSÜYORDU

Bu sırada 5. kata çıkan baba, yanındakilerin de yardımıyla kızını yukarıya doğru çekmeye başladı. İpin sıkmasıyla zor anlar yaşayan küçük kız, buna rağmen babasına bağırarak yönlendirmeye çalıştı. Sorumsuz babanın bulduğu tehlikeli çözüm, şans eseri kaza yaşanmadan atlatıldı. Birinci kattaki eve pencereden giren küçük kız anahtarı alırken, bu sırada 5. kat penceresinden bakan babanın rahat tavırlarla gülümsemesi dikkat çekti.

internethaber