Özürlüler Taksim’de Buluşacak

Doğal Yaşam
İstanbullu özürlü ve özürlü yakınlarının yaşamlarını kolaylaştırmak ve yaşam standartlarını yükseltme amaçlı çalışmalarını sürdüren İSÖM, Dünya Özürlüler Günü münasebetiyle İstiklal Caddesi’nde ...
EMOJİLE

İstanbullu özürlü ve özürlü yakınlarının yaşamlarını kolaylaştırmak ve yaşam standartlarını yükseltme amaçlı çalışmalarını sürdüren İSÖM, Dünya Özürlüler Günü münasebetiyle İstiklal Caddesi’nde Özürlü Yürüyüşü düzenliyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Özürlüler Müdürlüğü İSÖM, 3 Aralık Dünya Özürlüler Günü’nde Taksim – İstiklal Caddesi’nde “Dünya Özürlüler Günü Yürüyüşü” düzenliyor. Galatasaray Lisesi önünden başlayacak olan yürüyüşe İSÖM’e bağlı Özürlü Merkezlerinden yararlanan özürlü çocuklar ve aileleri, Milli Eğitime Bağlı Özürlü Okulları, İBB yetkilileri, İstanbul Valiliği Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Özürlü Dernekleri ile sivil toplum kuruluşları temsilcileri katılacak. Taksim – Cumhuriyet Anıtı önünde son bulacak olan yürüyüşün ardından program okunacak basın bildirisiyle sona erecek.