Bir ayda 10 kilo verdi

Doğal Yaşam
Hollywood’un en güzel kadınlarından biri olan Gwyneth Paltrow, son filmi ‘Country Strong’ için aldığı kiloları yaklaşık bir ay içinde spora ağırlık verip yemeği azaltarak verdi. Antr...
EMOJİLE

Hollywood’un en güzel kadınlarından biri olan Gwyneth Paltrow, son filmi ‘Country Strong’ için aldığı kiloları yaklaşık bir ay içinde spora ağırlık verip yemeği azaltarak verdi. Antrenörüyle haftada altı gün 45’er dakika spor yapan Paltrow, bir aylık süre içinde 10 kilo verdi. Film çekimleri sırasında rolü için sürekli kızarmış yiyecekler ve tatlılar tüketen Paltrow, devamlı bu tür beslenenlerin spor bile yapsalar kilo vermelerinin çok zor olduğunu söylüyor.

Paltrow, istediği kiloya ulaşabilmek için evde yemekleri çoğunlukla kendisi pişirmiş! Paltrow, sebze çorbalarının ve ızgara etlerin forma girmesinde kendisine çok yardımcı olduğunu söylüyor. Güzel oyuncu spor için günde 45 dakikanın yeterli olduğu görüşünde… Özel antrenörüyle birlikte her gün 45 dakika spor yapan Paltrow, düzenli yapılan bu kadarlık sporun ideal olduğunu düşünüyor.