Yurtta hava nasıl olacak?

Çevre
Yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Trabzon, Rize, Artvin, Batman, Mardin ve Siirt çevreleri ile Aydın ve Muğla’nın kıyı kesimlerinin yağmur ve sağanak,...
EMOJİLE

Yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Trabzon, Rize, Artvin, Batman, Mardin ve Siirt çevreleri ile Aydın ve Muğla’nın kıyı kesimlerinin yağmur ve sağanak, Doğu Anadolu’nun güneydoğusunun karla karışık yağmur ve yer yer kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde iç ve doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı ile birlikte batı ve iç bölgelerde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Ülkemizin batı kesimlerinde 2 ila 4 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle batı ve kuzeybatı, doğu kesimlerde güney, zamanla kuzeybatı kesimlerde güney, doğu bölgelerde kuzey yönlerden hafif arasıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde Trakya kesimi ile bölgenin güney ve doğusunda hafif buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.En Düşük (°C)En Yüksek (°C)

EDİRNEAz bulutlu12

İSTANBULParçalı ve az bulutlu11

KIRKLARELİParçalı ve az bulutlu14

KOCAELİParçalı ve çok bulutlu, zamanla az bulutlu11

EGE

Parçalı ve az bulutlu, zamanla çok bulutlu, gece saatlerinde Aydın ve Muğla’nın kıyı kesimlerinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde iç kesimlerinde hafif buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

A.KARAHISARParçalı ve çok bulutlu6

İZMİRParçalı ve az bulutlu, zamanla çok bulutlu16

KÜTAHYAParçalı ve az bulutlu7

MUĞLAParçalı ve az bulutlu, zamanla çok bulutlu, gece saatlerinde kıyı kesimleri sağanak yağışlı11

AKDENİZ

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde Göller Yöresi’nde hafif buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

ADANAParçalı ve az bulutlu15

ANTALYAParçalı ve az bulutlu18

HATAYParçalı ve az bulutlu16

ISPARTAParçalı ve az bulutlu6

İÇ ANADOLU

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde saatlerinde bölge genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

ANKARAParçalı ve az bulutlu4

ESKİŞEHİRParçalı ve az bulutlu6

KONYAParçalı ve az bulutlu4

NİĞDEParçalı ve az bulutlu2

BATI KARADENİZ

Parçalı yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde iç kesimlerinde hafif buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

BOLUParçalı yer yer çok bulutlu5

DÜZCEParçalı yer yer çok bulutlu8

KASTAMONUParçalı yer yer çok bulutlu4

ZONGULDAKParçalı yer yer çok bulutlu11

ORTA ve DOĞU KARADENİZ

Parçalı ve çok bulutlu, Trabzon, Rize ve Artvin çevrelerinin aralıklı yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer buzlanma ve don olayı bekleniyor.

ÇORUMParçalı bulutlu5

SAMSUNParçalı ve çok bulutlu10

TOKATParçalı bulutlu5

TRABZONÇok bulutlu, yağmur ve sağanak yağışlı10

DOĞU ANADOLU

Çok bulutlu, Hakkari ve Şırnak, Iğdır, Ağrı, Bitlis ve Van çevrelerinin karla karışık yağmur ve yer yer hafif kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde kuzeydoğu kesimlerinde kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

ERZURUMParçalı ve çok bulutlu1

MALATYAParçalı bulutlu6

TUNCELİParçalı ve çok bulutlu3

VANÇok bulutlu, il geneli ile öğleden sonra güney kesimleri kar yağışlı2

GÜNEYDOĞU ANADOLU

Parçalı, doğusunun çok bulutlu, sabah saatlerinde Batman, Mardin ve Siirt çevrelerinin hafif yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde bölgenin kuzeydoğu kesimlerinde hafif buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

DİYARBAKIRParçalı yer yer çok bulutlu6

GAZİANTEPParçalı bulutlu9

SİİRTÇok bulutlu, sabah saatlerinde hafif yağmurlu4

ŞANLIURFAParçalı bulutlu9