“Skor iyi ama ben değilim!”

Futbol
Mancini tarafından tıpkı Fatih Terim’in ilk döneminde olduğu gibi sol kanada hapsedilen Sneijder yeniden özgürlük istiyor. Hollandalı oyuncu kendisine verilen geriye yardım etme ve sol çizg...
EMOJİLE

Mancini tarafından tıpkı Fatih Terim’in ilk döneminde olduğu gibi sol kanada hapsedilen Sneijder yeniden özgürlük istiyor. Hollandalı oyuncu kendisine verilen geriye yardım etme ve sol çizgiye inme görevleri nedeniyle zorlanırken bunu Chelsea maçı sonrası Hollanda basınına verdiği röportajlarda da açıkça dile getirdi. 

KOŞU ONU ZORLUYOR
Ünal Aysal’ın çileği, “Daha çok topla buluşmalıyım. Benden çok fedakarlık yapmam isteniyor. Ama bunu yaparken asıl işim zorlaşıyor” yorumu yaparken Sneijder’in adam kovalamak değil topu koşturmak istediği ve forvet arkasında özgürce oynamak istediği belirtildi. 

Senaryom tutmadı
Chelsea maçı sonrasında Roberto Mancini, günah çıkardı. Takım ile bir görüşme yapan İtalyan Hoca, çıkardığı 11’e açıklık getirirken öğrencilerine “Bir plan yapmıştım ve bunu 30 dakika denedik. Ancak benim senaryom tutmadı. Zaten sonrasında bu ısrarımdan vazgeçtim. Bir puan önemli, rövanşta oyunumuzu daha yükseğe çıkartırsak neden turu geçmeyelim” şeklinde konuştu.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme