Fenerbahçe İdari Menajeri Volkan Ballı’dan Alex müjdesi

Futbol
Fenerbahçe Televizyonu’na konuk olan İdari Menajer Volkan Ballı, takım hakkında önemli açıklamalarda bulundu. “Ersun hoca akademisyen bir teknik direktör” açıklamasında bulunan Ballı...
EMOJİLE

Fenerbahçe Televizyonu’na konuk olan İdari Menajer Volkan Ballı, takım hakkında önemli açıklamalarda bulundu. “Ersun hoca akademisyen bir teknik direktör” açıklamasında bulunan Ballı, ” Gecenin 12’sinde aşağı iniyorum, hoca ve ekip spor yaptığımız salonda çalışmaya devam ediyor. Çok uzaklaşan şampiyonluk hedefi önümüzdeki senenin başlangıcıyla Fenerbahçe’nin ilk hedefi olacaktır, olmalıdır da.” dedi.

Yeni transfer Sadık hakkında da konuşan Ballı, “Övmek için söylemiyorum ama şunu gördüm; Sadık’la 1-2 saat odamda konuştuk ve çok iyi bir Fenerbahçeli olduğunu gördüm. Galatasaray altyapısında oynayacak ve Fenerbahçeliliğini devam ettirecek… Onun gibi bir oyuncunun aramıza katılması beni çok mutlu etti.” dedi.

“ALEX GELDİĞİNDE SAMANDIRA’YA GİREBİLECEK ARTIK”

İdari Menajer Volkan Ballı, Fenerbahçe tarihine geçen Brezilyalı yıldız oyuncu Alex hakkında da önemli açıklamalarda bulunurken “Alex geldiğinde Samandıra’ya girebilecek artık. Onlar bizim kulübümüz için formamız için ter akıttılar, şampiyonluklar yaşattılar. Onlar bizim başımızın tacı. Bu gerçekten çok güzel bir şey. Ne zaman ihtiyacımız olsa yardımımıza koşuyorlar” ifadelerini kullandı.

 

Milli Gazete