Arda Turan’a beklenmedik transfer teklifi

Futbol
Barcelona’nın yeni teknik direktörü Valverde’nin de yeni sezon planlarında olmadığı belirtilen Arda Turan’a çok sürpriz bir takımdan transfer teklifi geldi. 30 milyon Euro’yu b...
EMOJİLE

Barcelona’nın yeni teknik direktörü Valverde’nin de yeni sezon planlarında olmadığı belirtilen Arda Turan’a çok sürpriz bir takımdan transfer teklifi geldi.

30 milyon Euro’yu bulan bonservis bedeli sebebiyle oyuncuyu bonservisiyle almaya yaklaşmayan Avrupa kulüpleri Arda Turan için Katalan ekibine kiralama teklifleri sunuyor. Bu tekliflerden bir tanesi de Portekiz’den.

Pepe’nin Beşiktaş’a transferi için Lizbon’a giden menajer Ahmet Bulut, Arda Turan için de sürpriz bir teklif aldı. Portekiz’in en büyük kulüplerinden biri olan Sporting Lizbon, Barcelona’dan gönderileceği konuşulan futbolcuyu kiralık olarak kadrosuna katmak istediğini resmen iletti.

Bulut’un teklifi Barcelona yetkilileriyle paylaştığı aktarılırken Arda Turan’ın Sporting Lizbon’da oynama fikrine soğuk baktığı ifade edildi. Barcelona’da kalmak istediğini her fırsatta dile getiren futbolcunun transferine yönelik ilerleyen günlerde daha net gelişmeler olması bekleniyor.

Arda Turan’ın transferiyle ilgilenenler arasında Premier Lig ekibi Arsenal ve Çin kulüplerinin bulunduğu belirtiliyor.-Yenişafak