Google+’ta İsyan Çıktı!

Şehirler
Yeni tasarımıyla birlikte Facebook’a karşı olan iddiasını daha da artıran Google+’ın bu yeniliği herkesin hoşuna gitmedi. Geliştiriciler, Google’ın bu değişikliğe giderken kendilerin...
EMOJİLE

Yeni tasarımıyla birlikte Facebook’a karşı olan iddiasını daha da artıran Google+’ın bu yeniliği herkesin hoşuna gitmedi. Geliştiriciler, Google’ın bu değişikliğe giderken kendilerine haber vermemelerinden yakındılar.

"Değişim iyidir, fakat daha iyi olan ne biliyor musunuz? Bu platformu geliştirmek için ücretsiz olarak yüzlerce saatini harcayan üçüncü parti geliştirici topluluğuyla olan ilişki. Geçiş süreci dediğimiz şeye ne oldu?" diyor Google+ için ücretsiz araçlar geliştiren Mohamed Mansour ve ekliyor: "Benim uygulamalarım ve eklentilerim son 10 ayda 2 milyonun üzerinde indirildi. Bu platformu sevdim ve onu daha keyifli ve daha iyi deneyim verir hale getirmek için şahsi zamanımdan bile verdim. Peki ya siz neden böyle köklü bir değişikliğin yapılacağını geliştiricilere söylemediniz? Şimdi, Google+’ı ziyaret eden yüzbinlerce kişi hatalarla, açılan pencerelerle dolu eksik bir deneyim yaşıyor, aynı zamanda bizim binlerce saatlik yoğun çalışmalarımız yabana gitmiş oluyor."

chip online

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme