Özel Formüllerle Bioderma Serileri

Kişisel Bakım
Bioderma, 45 yılı aşkın süredir dermatoloji alanında en iyi firmalar arasında bulunmaktadır. Cildin kendine özgü bir dili olduğunu varsayan marka, bunun anlama çabası içine girerek doğru yöntemler gel...
EMOJİLE

Bioderma, 45 yılı aşkın süredir dermatoloji alanında en iyi firmalar arasında bulunmaktadır. Cildin kendine özgü bir dili olduğunu varsayan marka, bunun anlama çabası içine girerek doğru yöntemler geliştirir. Cildin sağlıklı haline yeniden kavuşması için iç ve dış kaynakları bilimsel temellerle ele alır. Bu noktada “biyolojik mimetizm” ilkesi Bioderma marka ürünlerinin de karakteristik özelliğini yansıtmaktadır. Ürün bileşenlerinde yer alan aksiyon modları sayesinde cildin biyolojik mekanizması taklit edilir. Toleransın en iyi seviyede olması için ciltteki doğal halde var olan moleküller taklit edilmektedir.  En saf aktif bileşenler, işlevsel bozuklukların giderilmesi için büyük katkıda bulunur.

Bioderma ve Dermatolojik Güvenlik

Bioderma, dermatolojik güvenliği garanti altına almak için sağlık makamlarının tavsiyelerine önem vermekte ve formüllerinde optimal aktif bileşen kullanmaktadır. Ürün içerikleri, dermatolojik ileri formülasyon adı verilen patentli doğal kompleksten yararlanılarak hazırlanmaktadır.

Hydrabio Serisi

En beğenilen Bioderma serilerinden biri olan Hydrabio, her cilt tipine yönelik uygulanabilen özel ürünlerden oluşur. Gün içinde çevresel faktörlerden etkilenen cilt yapısı hücresel düzeyde zarar görür. Gerilen, nem dengesini kaybeden cilde onarıcı etki sağlayan Bioderma çok yönlü ürünler sunar.  Nemsiz Ciltler İçin Nemlendirici Maske, yağ dengesini kontrol eder. Yüzeyin normalleşmesine katkı sağlar. Ölü deriyi gideren içeriği hücrelerin nefes almasına fırsat verecektir. Hydrabio Nemsiz Ciltler İçin Nemlendirici Serum, derinlemesine etki yaratan güçlü bir üründür. Çizgilerin azalmasına yardım eder. Pürüzsüz ve dengeli görünüm kazandırır. H2O Temizleme Solüsyonu, ciltteki kırışıklıkların bir süre için gerilerek azalmasına yardım eder.  Sıkılaştırıcı etkiye sahip ürün, gözenekleri derinlemesine temizleyecektir.   Tonique Nemlendirici Tonik Losyon, ciltte su tutma kapasitesini artırarak nem, esneklik ve parlaklık kazandırır.  Rich Nemlendirici Günlük Bakım Kremi, esnekliğini kaybeden ciltlere yönelik geliştirilmiştir. Nemsiz ve kuru yapıdaki ciltlerin yoğun şekilde nemlenmesini sağlar.  Milky Cleanser Makyaj Temizleyici Süt, cildi oluşturan tabakalarda yağlanma ve kuruma sorununa yönelik geliştirilmiştir. Sivilce ve siyah noktaları giderir. Bunların tedavisinden kalan izleri yok eder.

Bioderma Güneş Kremi (Photoderm) Serisi

Çocuk ve yetişkinlerin güneşten gelen zararlı ışınlara karşı çok yönlü biçimde korunmasını sağlar.  Bir yandan UVA ışınlarını etkisiz hale getiren formüller diğer yandan cildin nem dengesini sağllamaya yardım eder.

  • SOS After Sun Güneş Sonrası Sprey, kızarıklık ve yanıkları engeller. Kuruluk ve tahriş gibi sorunları giderir. Nemlendirici ve yumuşatıcı etki sağlar.
  • Akn Spf 30 Yağlı ve Karma Ciltler İçin Güneş Koruyucu Sprey, gözenekleri tıkamadan cildi tabaka halinde sararak üstün koruma sağlar.
  • After Sun Güneş Sonrası Sütü, her cilt yapısına uygun, kalıcı nemlilik sağlayan, renk dengesizliklerini gideren çok yönlü bir üründür.
  • AR SPF 50 Güneş Koruyucu, güneşe bağlı tahriş ve kızarıklıkları engeller. Kullanımı yağlı his vermez ve beyaz tabaka kalmadan sürülebilir.
  • AKN Mat SPF 30 Karma Ciltler İçin Güneş Koruyucu, akneye eğilimi olan ciltlerde etkili çözüm geliştirir.

Bioderma Node

Saç bakım ürünlerinden oluşan seridir. Her saç tipine özel olarak geliştirilen ürünler, saçların kökten uca beslenmesini sağlar. Formüllerindeki özel aktif maddeler sayesinde onarıcı etki yaratır. Bioderma Node P Kepek Giderici Şampuan, kuru ve yağlı saçlara yönelik üretilmiştir. Kepek sorunu olan kişilere özel olarak hazırlanan formülleri sonuç verir. Node S Yıpranmış Saçlar İçin Krem Şampuan, saç yapısına esneklik kazandırır, kuruluğu yok eder ve daha parlak bir görünüm sağlar. Bioderma Node DS Cream Kepek Sorunlarında Yardımcı Şampuan, saç diplerinde oluşan kaşıntı ve rahatsızlık hissine yönelik hazırlanmıştır.  Deriye eski sağlığını yeniden verir.