Nar Çekirdeği Mucizesi

Kişisel Bakım
Bakımsızlık, yaş ve hava etkilerinden dolayı bazı maddeleri kaybetmiş ve yıpranmış ciltler için "S.O.S çözüm" olarak bitki yağları var. Bunlar kan dolaşımını artırıyor ve yüz çizgilerinde et...
EMOJİLE

Bakımsızlık, yaş ve hava etkilerinden dolayı bazı maddeleri kaybetmiş ve yıpranmış ciltler için "S.O.S çözüm" olarak bitki yağları var.

Bunlar kan dolaşımını artırıyor ve yüz çizgilerinde etkili oluyor. Çoğunda şifa ve gençlik özellikleri saklı ama "nar çekirdeği yağı" gençliğin gizli sırrını barındırıyor. Doğal Ürün Uzmanı Volkan Kurt, yağ hakkında detaylı bilgi verirken, bu yağın düzenli kullanımda cildin pürüzsüz bir hale gelmesine neden olduğunu açıkladı.

Yaşlılığı tersine çevirici özelliği ile güzelliğine düşkün kadınların çoğu onu tercih ediyor.

HÜCRE YENİLİYOR

Bu mucize bitkisel yağ, sadece cilde ihtiyaç maddelerini takviye etmekle kalmıyor, yenileme özelliği de bulunuyor. Herbalium adlı bitkisel ve doğal güzellik ürünleri üreten firmanın müdürü olan Kurt, nar çekirdeği yağının kırışıklıkların giderilmesini sağlamakta eşsiz olduğunu söyledi. Uzmanlar hücrelerin yenilenmesine yardımcı olduğunu açıklarken, cilt dokusunun daha pırıltılı ve elastiki görünmesini sağladığını, cildin kaybettiği kolojeni ve cilde gerekli olan malzemeleri kazandırdığını ifade ediyor.

NASIL KULLANILIYOR?

Bu ürün orta yaşlar için yaşlanmayı önleyici özelliklere sahip. Genç ciltler de de canlı ve parlak bir görünüm veriyor, çizgileri engelliyor. Tüm yüze ve boyuna uygulanan yağ, bir pamuğa dökülerek cilde yediriliyor. Sonra parmaklarınızla hafif hafif masaj yaparak gözaltı hariç masaj yapılıyor.