Chocolate Slim Etkileri Hakkında Bilgiler

Kişisel Bakım
Toz halinde gıda takviyesi olan Chocolate slim çikolata ve bazı yağ eritmeye yardımcı bitkilerden oluşmaktadır. Sütle beraber kullanılan ürün, kurumsal satış platformu aracılığıyla gram özelliklerine ...
EMOJİLE

Toz halinde gıda takviyesi olan Chocolate slim çikolata ve bazı yağ eritmeye yardımcı bitkilerden oluşmaktadır. Sütle beraber kullanılan ürün, kurumsal satış platformu aracılığıyla gram özelliklerine göre değişik fiyatlandırma halinde satılıyor.  

Chocolate Slim Kullanım Detayları

Kahvaltı yerine tüketilmesi gereken chocolate slim, kadın ve erkeklerin metabolizma hızı farklılıkları nedeniyle farklı ölçülerde tüketilmelidir. 2 kaşık kadınlar ve 3 kaşık da erkekler için yeterlidir.  250 ml, yani bir bardak yağsız – az yağlı sütle birlikte toz karışım hazırlanır ve düzenli olarak içilir. Kahvaltı için ihtiyacınız olan protein ve karbonhidrat miktarını size verir, uzun süre enerjik ve tok kalmanızı sağlar.  Ürünü kullanırken, kutu üzerinde yazan talimatları yerine getirmeniz gerekmektedir. Bazı önemli detaylar şu şekilde:

· Gıda takviyesi amaçlı kullanılabilir, ilaç vs. yerine kullanılmamalıdır.

· Chocolate slim hamileler ve emziren anneler için zararlıdır, tüketilmemelidir.

· Hali hazırda devam eden bir hastalığınız ve tedaviniz varsa, doktorunuzdan onay almadan ürüne başlamamanız önerilir.

· Kullanılan ilaçların içinde kan sulandırıcı varsa bu ürünü kullanmayınız.

· Saklama koşulları ve diğer talimatların dışına çıkmayınız.

Yan Etkisi Var Mı?

Chocolate slim, kullanım talimatları doğrultusunda kullanıldığında herhangi bir yan etki yaratmaz. Ancak beklenmedik durumların oluşması halinde en kısa sürede doktora başvuru yapınız.

Chocolate Slim İçeriği

Kakao, yeşil kahve ve goji çileği gibi bitkisel ürünü içeren chocolate slim içeriği çok yönlü yarar sağlayan bir üründür. Vücudun daha hızlı yağ yakmasına yardımcı işlenmemiş yeşil kahve en önemli bileşenlerden birini oluşturuyor. Yine goji çileği ile anti oksidan etki yanında kilo vermeye destek olması, tok tutması gibi avantajları kazanıyorsunuz. Bunun yanında sağlık açısından birçok faydası olan işlenmemiş kakao, tropikal bölgelere ait bir bitki olarak karşımıza çıkıyor. Ürüne çikolata tadını veren de bu kakao bileşeni.  Şayet kullanıcıların bu bileşenler içinde herhangi birine karşı alerjisi varsa uzak durmaları önerilir.

Chocolate Slim Zayıflatır mı?

Ürünü günde bir kere ve sabah saatlerinde bir öğün yerine kullanıyorsunuz.  Diğer öğüne kadar olan protein ve karbonhidrat ihtiyacınızı size veriyor. Ayrıca gün içinde daha enerjik hissetmenizde de etkili.  Spor yapanlar, gün içinde devamlı hareket eden kişiler için bu açıdan iyi bir enerji kaynağı. Ayrıca içeriğinde yer elan bitki özleri de yağ yakım hızını artırmaya yönelik. Üstelik kakao barındırdığı için size tatlı yeme hissi veriyor ve bu da sizin başka tatlılara yönelmenizi engelleme bakımından etkili. Kolayca enerjiye çevrilebilen bu ürünü düzenli olarak kullandığınızda ve hayatınıza biraz da hareket kattığınızda beklenenden daha iyisini size veriyor.

 

Orijinal Ürünü Nereden Satın Alırım?

Ürün eczanelerde satılmıyor. Bu nedenle chocolate slim almadan önce orijinal satış yapan kurumsal firma araştırması yapabilirsiniz. Bunun dışında bandrolsüz ürünleri kesinlikle almamanız önerilir. Ürünün sahtelerine karşı korunmak adına denetlenebilir olması önemlidir.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme