H100 AŞISI İLE TANIŞMANIN TAM ZAMANI

İlaç
Yaşlanma karşıtlığı için sıkça tercih edilen H100 aşısının içerisinde bunların yanı sıra vitamin, mineral, amino asit ve yardımcı düzenleyiciler yer almaktadır. Derinin üzerinde gösterdiği bir takım e...
EMOJİLE

Yaşlanma karşıtlığı için sıkça tercih edilen H100 aşısının içerisinde bunların yanı sıra vitamin, mineral, amino asit ve yardımcı düzenleyiciler yer almaktadır.

Derinin üzerinde gösterdiği bir takım etkiler ile cildin nem kapasitesinin artmasına, ciltte meydana gelen deformasyonların sıkılaşmasına, kırışıklıkların yok edilmesine yardımcı olan H100 aşısı, Hyalüronik asit aşısı olarak da bilinmektedir. Aşı, içerisinde cildin nem dengesini sağlamakta olan saf hyalüronik asit ve kırışıklıkların, deformasyonların giderilmesine yarımcı olan çapraz bağlı hyalüronik asit bulundurmaktadır. Aşı, organik bir dolgu olarak kabul edilmektedir çünkü içerisinde herhangi bir protein ya da nükleik asit bulunmamaktadır. Yaşlanma karşıtlığı için sıkça tercih edilen H100 aşısının içerisinde bunların yanı sıra vitamin, mineral, amino asit ve yardımcı düzenleyiciler yer almaktadır. Ayrıca H100 aşısı cildi oluşturmakta olan dokuların ömürlerini uzatmaktadır.

H100 Aşısı Nasıl Uygulanmaktadır?

Hastaya ve cildin durumuna bağlı olarak H100 aşısının uygulanış biçimi farklılıklar göstermektedir. Cildin kırışıklık miktarı, elastiklik kaybı, tedavi ihtiyacı H100 aşısının nasıl uygulanacağı konusunda uzmana fikir vermektedir. Genellikle genç yaşlarda 2 veya 3 haftalık aralarla 2 seans yeterli gelmektedir. Orta yaşlı bireyler için bu miktar yine 2-3 haftalık aralarla ama 2-3 seans civarında değişmektedir. Cildin fazlasıyla yıprandığı, kırışıklıkların en üst seviye geldiği ve yaşın ileri olduğu hastalarda ise 1-2 haftalık aralıklar ile 3-5 seans arasında H100 aşısı kişilere uygulanmaktadır.

İdeal ve doğru uygulamalar ile birlikte kişilerin cildinde gözle görülür ciddi değişiklikler meydana gelmektedir. Bilinen en güçlü antioksidanlardan biri olan mannitol, aşının içerisinde yer almaktadır ve aşının cilt dokusundaki kalıcılığını arttırmanın yanı sıra ödem çözücü bir etki de göstermektedir. Aşı uygulamasına geçilmeden önce cilt temizlenir ve ardından anestezik kremler uygulanır. Aşı çok ince iğneler ile yapıldığından dolayı, hastalar aşı uygulaması sırasına herhangi bir acı ya da ağrı hissetmemektedir.