Batman Gerçekten Penguen’e Karşı

Görsel Sanatlar
ıllardan beri çizgi roman hayranlarının büyük bir merakla takip ettiği, sinemaya da şimdiye dek altı film ile arzı endam etmiş olan Batman, eski tip oyun konsollarında da kendine yer bulmuştu. Geçen s...
EMOJİLE

ıllardan beri çizgi roman hayranlarının büyük bir merakla takip ettiği, sinemaya da şimdiye dek altı film ile arzı endam etmiş olan Batman, eski tip oyun konsollarında da kendine yer bulmuştu.
Geçen senelerde çok büyük bir başarı yakalayan, bunu da çizgi romana ve hikayeye sadakati ile başaran Batman: Arkham Asylum, Arkham City ile devam edecek.
Batman’in en büyük düşmanı Joker, tüm akıl hastanesini ve süper suçluları Gotham Şehri’ne salmışken, bize de düşen her birini geldikleri koğuşa yollamak olacak.

İlk oyunda bize epeyce sorun yaşatan katil ve deli palyaço Joker ile yandaşı Harley Quinn yine bizle olacak. İki Yüz, Kedi Kadın gibi ikonik karakterler arzı endam edeceklerken, geçtiğimiz günlerde dedikodusu yapılan haber de doğrulandı.
Aristokrat bir suçlu olan Penguen Adam, orijinal silahları, penguen dövmeli adamları ve dehasını kanıtlayan planları ile hem Batman’in hem de bizim karşımızda olacak. Bu haberin doğrulanması ise PSM3 adlı derginin kapağına Penguen’i taşıması ile oldu.
 
ShiftDelete.Net

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme