Zarifoğlu’nu Neden Bu Kadar Sevdik

Etkinlikler
Cahit Zarifoğlu anma programlarının ilki bu Cuma, Marmara Üniversitesi Göztepe kampüsünde yapılacak. Programda konuşmacılar Cahit Zarifoğlu’nu ve onun şiirini anlatacaklar. Video ve slayt g...
EMOJİLE

Cahit Zarifoğlu anma programlarının ilki bu Cuma, Marmara Üniversitesi Göztepe kampüsünde yapılacak. Programda konuşmacılar Cahit Zarifoğlu’nu ve onun şiirini anlatacaklar. Video ve slayt gösterimlerinin de olacağı programda Yusuf Goncagül, Zarifoğlu’nun Sultan şiiriyle yaptığı şarkıyı, ‘Acz’i söyleyecek. Ayrıca gençler onun unutulmaz şiirlerini de okuyacaklar.

Programın asıl sürprizi ise, Cahit Zarifoğlu ailesinin de orada olacak olması. Eşi Berat Zarifoğlu ile oğlu Ahmet Zarifoğlu ve kızları programda Zarifoğlu sevenlerle birlikte, ‘zarif’ dakikalar geçirecek.

Programa katılan diğer isimler sürpriz olsun diyor, herkesi Zarif bir güne davet ediyoruz.

Önemli not: Üniversiteye ziyaretçi kartıyla giren bayan arkadaşlarda başörtüsü sorunu olmayacak. Başörtüsüyle rahat rahat girip programın keyfini çıkarabilirisiniz!

28 Mayıs Cuma – 15:00Marmara Üniversitesi, Göztepe Kampüsü, Mustafa Necati Konferans Salonu

Detaylı bilgi için zarifce@gmail.com ‘a mail atabilir,http://www.facebook.com/cahitzarifoglu adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yavuz Selim Güneş, davet ediyor…

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme