Spor ve iş dünyasının yakından tanıdığı İbrahim Murat Gündüz’e büyük ödül

Etkinlikler
Spor ve iş dünyasından önemli isimlerin katılımıyla gerçekleştirilen ödül töreninde çeşitli kategorilerde ödüller sahiplerini buldu. İbrahim Murat Gündüz ise geceye damgasını vuran isimlerden oldu. Öz...
EMOJİLE

Spor ve iş dünyasından önemli isimlerin katılımıyla gerçekleştirilen ödül töreninde çeşitli kategorilerde ödüller sahiplerini buldu. İbrahim Murat Gündüz ise geceye damgasını vuran isimlerden oldu.

Özge Ulusoy’un sunuculuğunu yaptığı ödül töreninde birçok çeşitli kategoride ödüller sahiplerini buldu. Spor ve iş dünyasının yakından tanıdığı ve spora katkıları ile her zaman örnek gösterilen İş İnsanı İbrahim Murat Gündüz’e ‘Yılın Başarılı Spor Teşvik ve Yatırımcısı’’ ödülü verildi.

Ödül töreninde önemli mesajlar veren İbrahim Murat Gündüz, gecenin en dikkat çeken ödül alan isimlerinden biri oldu. Çeşitli daha birçok kategoride de ödüller dağıtıldı.

SPOR VE İŞ DÜNYASINDAN BÜYÜK KATILIM!

Event Garden’de düzenlenen ödül töreninde çeşitli kategorilerde ödüller dağıtıldı. Özge Ulusoy’un sunuculuğunu yaptığı ödül töreninde ayrıca Demet Akalın’da sahne aldı. Başarılı sahne performansı ile dikkat çeken Demet Akalın dışında spor ve iş dünyasından da çok önemli isimler gecede boy gösterdi.

İBRAHİM MURAT GÜNDÜZ’E BÜYÜK ÖDÜL!

Spora olan katkıları ile örnek gösterilen ve spor ve iş dünyası tarafından yakından tanınan bir isim olan İbrahim Murat Gündüz’e ‘’Yılın Başarılı Spor Teşvik ve Yatırımcısı’’ ödülü verildi. Sporun toplum için önemine değinen İbrahim Murat Gündüz, sporun aynı zamanda mükemmelliğin canlı örneklerini sunduğunu ve topluma hizmet ettiğini aktardı.

https://abcgazetesi.com/ibrahim-murat-gunduz-yilin-spor-tesvik-ve-yatirimcisi-odulune-layik-goruldu-674863