Siyaset Dergisi 15 yaşında

Etkinlikler
Siyaset Dergisi’nin 15. kuruluş yıldönümü dolayısıyla düzenlediği gecede, TBMM Başkanı Köksal Toptan ve Bakanların da aralarında bulunduğu çok sayıda tanınmış siyasetçi, sanatçı, bürokrat, sporc...
EMOJİLE

Siyaset Dergisi’nin 15. kuruluş yıldönümü dolayısıyla düzenlediği gecede, TBMM Başkanı Köksal Toptan ve Bakanların da aralarında bulunduğu çok sayıda tanınmış siyasetçi, sanatçı, bürokrat, sporcu ve işadamı buluştu.

Sheretaon Oteli’nde düzenlenen geceye TBMM Başkanı Köksal Toptan, Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, KKTC eski Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Necati Çetinkaya, Abdulkadir Aksu, Bursa Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, şovmen Beyazıt Öztürk, sanatçılardan Ferdi Tayfur, Seda Sayan, Alişan, Ahmet Özhan, Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun ile çok sayıda davetli katıldı.
 
Siyaset Dergisi Yönetim Kurulu Başkanı Gül Kılıçarslan, ödül töreninin açılışında, her geçen yıl yayıncılık hayatında adım adım ilerlediklerini ve Anadolu’nun birçok yerine ulaştıklarını söyledi.

Ekonomik krizin, bütün sektörleri olumsuz etkilediğini belirten Kılıçarslan, ”İktidar ve muhalefetiyle birlikte el ele vererek, bu krizi aşmamız mümkün olacaktır” dedi.

Siyaset dergisinin gecesinde sanatçılar Seda Sayan, Demet Akalın, Özcan Deniz, Ferhat Göçer, Ferdi Tayfur ve Ahmet Özhan, ödüllerini siyasetçilerin ellerinden aldılar. Gecede, bazı valiler, belediye başkanları, işadamları, bürokratlar ve televizyon programcılarına da ödülleri verildi.

Türkiye’nin en iyi haber kanalı seçilen TGRT Haber’in ödülünü, Ankara Haber Müdürü Yusuf Ziya Orhan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Necati Çetinkaya’nin elinden aldı. Yılın Demokrasi Büyük Onur Ödülü TBMM Başkanı Köksal Toptan’a verildi. AK Parti İstanbul Milletvekili Abdulkadir Aksu ‘Yılın Devlet Adamı’ seçildi. Yılın Milletvekili ödülü AK Parti İstanbul Milletvekili Güldal Akşit’e verildi. TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin’e ‘Yılın Başarılı Yayın Kuruluşu’ ödülü verildi. Yılın en iyi ilçe Belediye Başkanlığı ödülünü Bursa Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin’e Abdulkadir Aksu verdi.

Gecede Seda Sayan, Demet Akalın, Özcan Deniz, Ferdi Tayfur sevilen şarkılarını seslendirdiler. Yılın Futbol Takımı Sivasspor seçildi. Ödülü Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun aldı. Törenin ardından sanatçılar ile siyasetçiler toplu fotoğraf çektirdi. 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme