Şener Şen İnternet Tutkunu Çıktı

Etkinlikler
Telekom sektörünün önde gelen firmalarından TTNET’in hizmetlerini anlattığı uzun soluklu reklam filminin yıldızı Şener Şen, iyi bir internet kullanıcısı çıktı. Şen, internetin nimetlerinden ne k...
EMOJİLE

Telekom sektörünün önde gelen firmalarından TTNET’in hizmetlerini anlattığı uzun soluklu reklam filminin yıldızı Şener Şen, iyi bir internet kullanıcısı çıktı. Şen, internetin nimetlerinden ne kadar faydalandığını anlatırken, esprili bir şekilde, "İnternetin dışında kalmamaya çalışıyorum. Her şeyi yapabilen, hünerli internet kullananlar var. O sınıfa geçmeme az kaldı." dedi.

HÜNERLİ İNTERNET KULLANICISI OLMAMA AZ KALDI

Gazetecilerin, "İnternetin nimetlerinden ne kadar yararlanıyorsunuz? sorusuna usta oyuncu Şener Şen, esprili bir dille, "İnternetin dışında kalmamaya çalışıyorum. Her şeyi yapabilen, hünerli internet kullananlar var. O sınıfa geçmeme az kaldı. Ben buna uğraşıyorum." karşılığını verdi. Olgun Şimşek ise aynı soruyu "Google’a giriyor her şeyi öğreniyorum." diye cevapladı. Şimşek’in soruya verdiği bu karşılık salonda gülüşmelere neden oldu. "Reklam ile ilgili ne kadar harcandı, Şener Şen ne kadar ücret aldı?" sorusunu cevaplayan TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, "Bunun özel bilgi olup kamuoyuyla paylaşılmayacağı daha önce belirtildi. Dışarı yansımadı. Reklam harcamalarıyla ilgili medyada yer alan beyanlar hakikatten uzak. Reklam işimizin bir parçası. Yıllık bütçemiz reklamlar için bellidir. Böylesine güzel bir konsepte kaynak aktarmaya devam edeceğiz." demekle yetindi.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme