Sanal Kitap Fuarı Başladı

Etkinlikler
Türkiye’nin en büyük online kitapçısı idefix.com’un her yıl düzenlediği ve artık geleneksel hale gelen Sanal Kitap Fuarı, bu yıl 8. kez düzenleniyor. Bugün başlayan ve 26 Aralık’a ka...
EMOJİLE

Türkiye’nin en büyük online kitapçısı idefix.com’un her yıl düzenlediği ve artık geleneksel hale gelen Sanal Kitap Fuarı, bu yıl 8. kez düzenleniyor.

Bugün başlayan ve 26 Aralık’a kadar sürecek olan fuarı, geçtiğimiz yıl 2 milyon kişi ziyaret etti.

Türkiye’nin tüm illerinden ve toplam 33 ülkeden okuyucuyla buluşan ve 178.801 adet kitap satışının gerçekleştiği 7.sinin ardından fuara bu yıl 3-3.5 milyon arasında ziyaretçi bekleniyor.

Her yıl giderek artan sayısıyla daha fazla seçenek sunan Sanal Kitap Fuarı, bu yıl Yapı Kredi, Can, İletişim, Everest, Kabalcı, Ayrıntı, İş Bankası, Oğlak, NTV, Sel, İnkılap gibi Türkiye’nin en büyük yayınevlerini de içinde bulunduğu 470 yayınevini okuyucuyla buluşturacak. Best-seller’dan, baskısı bulunmayanlara dek uzanan kitap seçkisiyle, farklı ilgilere sahip ziyaretçileri mutlu eden idefix Sanal Kitap Fuarı’nı çekici yapan en büyük özellik, hiçbir kitapçının sunmadığı büyük indirimler. yüzde 25 ile yüzde 50 arasında değişen indirimler, bir ay boyunca en avantajlı kitap alışverişi olanağı sunacak. Okuyucular, indirimlerin yanı sıra taksitli alışveriş olanağından da yararlanabilecek.

Listelerini çoktan hazırlayan kitap kurtlarını fuar boyunca en avantajlı alışverişin yanı sıra hoş sürprizler de bekliyor. Aynı fiyata satılacak imzalı kitaplarla, sevdikleri yazarların özel bir anısına sahip olacak okurlar, tematik hazırlanan “özel setler” bölümünde ekstra %85 indirimli kitapları bulabilecekler. Fuar için kitap imzalayan yazarlar arasında Can Dündar, Ayşe Kulin, Ahmet Ümit, Ara Güler, Aydın Boysan, İskender Pala, Buket Uzuner, Erol Mütercimler, Selim İleri gibi best-seller yazarlar yer alıyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme