‘Mavi Seni Bekliyor’

Etkinlikler
1972 yılında İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi‘nin Yüksek Resim bölümüne ikincilik derecesi ile giren ve bu bölümü 1979 yılında yine ikincilikle bitiren Coşkun Aydın, yelkenle 2000 yılınd...
EMOJİLE

1972 yılında İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi‘nin Yüksek Resim bölümüne ikincilik derecesi ile giren ve bu bölümü 1979 yılında yine ikincilikle bitiren Coşkun Aydın, yelkenle 2000 yılında tanıştı ve o günden bu güne fotoğraf çektiği yelken yarışları sırasında, karadaki stresli hayata denizden gülümseyerek bakıyor.

Coşkun Aydın Resim Sergisi

Fotoğraf sanatçısı Coşkun Aydın İstanbul, Bodrum, Göçek ve Marmaris’te yapılan yelken yarışlarını 10 yıldır takip ediyor Yelken yarışları ile ilgili arşivinde 50000 in üzerinde fotoğraf var. Çekmiş olduğu fotoğraflar ulusal ve uluslar arası basında yayınlanmaktadır. Sanatçı bu fotoğrafları ile denizi sevdirmek özendirmek denizlerimizin ve yapılan aktivitelerin farkına vardırmak istiyor.

Coşkun Aydın Resim Sergisi

Sanat yönetmenliğini Gültekin Çizgen‘in yaptığı Coşkun Aydın’ın fotoğraf sergisini, Uğur Varlı Fotoğraf Sanatı Galerisi‘inde 03 Temmuz – 31 Temmuz arası açık olacak sergiyi gezebilirsiniz.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme