Küpşehir Sergisi Açıldı

Etkinlikler
Ömer Ozan Erdoğan ve Creative Bonanza‘nın karakter tasarımı sergisi Küpşehir, 13 Ocak Çarşamba akşamı ziyarete açıldı. Beyoğlu Tünel’in yeni sanat mekanlarından ALANistanbul‘daki ser...
EMOJİLE

Ömer Ozan Erdoğan ve Creative Bonanza‘nın karakter tasarımı sergisi Küpşehir, 13 Ocak Çarşamba akşamı ziyarete açıldı. Beyoğlu Tünel’in yeni sanat mekanlarından ALANistanbul‘daki sergi, 26 Şubat tarihine kadar açık kalacak.

Küpşehir, bildiğimiz anlamdaki şehir algısına enteresan ve eğlenceli bir yorum getiriyor. Sergideki şehir, yaşadığımız metropollerden, özellikle de İstanbul’dan izler taşımasına rağmen, aslında fantastik bir dünyada yer alıyor. Sergilenen tipler, onları anlatan komik dörtlüklerle şehirdeki yerini alıyor. Küpşehir’de taksiler, binalar, hatta bulutlar bile birer karaktere bürünüyor. Sergi, farklı sunumuyla da dikkat çekiyor. Şehrin içinde, düşsel bir paralel evrene kısa bir gezinti için, Küpşehir sanatseverleri ALANistanbul‘a bekliyor.

ALANistanbul, Pazar ve Pazartesi hariç, haftanın her günü, saat 19.00’a kadar ziyaretçilere açık. ALANistanbul‘un adres bilgilerine www.alanistanbul.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme