Kadir Has Üniversitesi’nde yeni medya paneli

Etkinlikler
Medya Derneği ve Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Kulübü işbirliğiyle düzenlenen “YENİ MEDYA: DEĞİŞEN NE?” başlıklı panelde değişen teknolojiler ve sosyal ağlarla birlikte ortaya çıkan ye...
EMOJİLE

Medya Derneği ve Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Kulübü işbirliğiyle düzenlenen “YENİ MEDYA: DEĞİŞEN NE?” başlıklı panelde değişen teknolojiler ve sosyal ağlarla birlikte ortaya çıkan yeni medya kavramı tartışılacak; yeni medya kavramını eskisinden ayıran farklar ortaya konulacak. 

Moderatörlüğünü Medya Derneği Genel Sekreteri Deniz Ergürel’in yapacağı panele Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü Öğretim Görevlisi İsmail Hakkı Polat, Anadolu Ajansı Genel Müdür Yardımcısı Çağatay Çulcuoğlu ve TRT “Sosyal Medya” programı yapımcısı Yalçın Arı konuşmacı olarak katılacak.

Panel, 21 Şubat Perşembe günü 12.30 – 14.00 saatleri arasında, Kadir Has Üniversitesi Merkez Kampüsü, Cibali Salonu’nda yapılacak.

Katılımın herkese açık olduğu etkinliğe sosyal medya üzerinden katılmak isteyenler #BenceYeniMedya etiketiyle görüş bildirebilecek.

Panel ile ilgili daha detaylı bilgi için Kadir Has Yeni Medya Kulübü‘nden Burkay Aydın ile (aydinburkay@gmail.com) irtibata geçilebilir.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme