Genç Günler Başlıyor

Etkinlikler
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları‘nın düzenlediği ‘Genç Günler Festivali’, 26. yılında yurtdışından konuklara da kapısını açıyor. Yarın başlayacak 26. Genç Günler ve I...
EMOJİLE

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları‘nın düzenlediği ‘Genç Günler Festivali’, 26. yılında yurtdışından konuklara da kapısını açıyor.

Yarın başlayacak 26. Genç Günler ve I. Uluslararası Genç Günler Festivali, "İşgal Altındaki Dünya" temasıyla 19 Mayıs’a kadar Kadıköy Haldun Taner, Fatih Reşat Nuri Güntekin, Harbiye Muhsin Ertuğrul, Ümraniye Haldun Alagaş, Musahipzade Celal ve Üsküdar Kerem Yılmazer sahneleri ile Maçka Opel Stüdyo’yu mekân tutacak. Festivalde Şehir Tiyatroları Genç Birimi‘nin hazırladığı 4 yeni oyun, 1 yeni dans gösterisi izleyiciyle buluşacak.

10 okuma tiyatrosu, 2 atölye, 11 lisenin katıldığı Liselerarası Tiyatro Buluşması ve 16. Bedia Muvahhit Ödül Töreni gerçekleştirilecek. Norveç, Fransa, Belçika, Almanya ve Sırbistan‘dan 5 konuk ekip, Türkiye’nin çeşitli kentlerinden 4 konuk tiyatro, İstanbul’dan 18 grup, 7’si kısa oyun, 1’i pandomim gösterisi, 1’i müzikal toplam 70 gösterim yapacak. Etkinlikteki tüm gösterimler ücretsiz izlenebilecek.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme