Galata Tasarıma Kucak Açtı

Etkinlikler
Yer : Galata Sokakları Başlangıç Tarihi : 08 Haziran 2009 Pazartesi   Adres : Galip Dede Cad.  Galata/Beyoğlu Galata Meydanı bine yakın tasarım ürününü ikinci kez ağırlamaya hazırlanıyo...
EMOJİLE

Yer : Galata Sokakları
Başlangıç Tarihi : 08 Haziran 2009 Pazartesi  
Adres : Galip Dede Cad.  Galata/Beyoğlu

Galata Meydanı bine yakın tasarım ürününü ikinci kez ağırlamaya hazırlanıyor. Beyoğlu Belediyesi’nin düzenlediği ve Devran Mursaloğlu tarafından organize edilen Galata Tasarım Festivali, Pazartesi günü başlıyor.
 
Geçen yıl ilki düzenlenen, ziyaretçilerin giysiden mobilya ve takıya, sevdikleri ürünleri satın alabildiği festival ilgi görmüştü. Bu yıl da festivale 70’den fazla tasarımcı 1000’den fazla tasarımla katılıyor. Festivalin bu yıl eklenen bölümü ‘çocuklara yönelik tasarım atölyesi’nde ise, her gün bir sanatçı veya tasarımcı eşliğinde çocuklara uygulamalı olarak çalışma alanları oluşturuluyor.

 Festivalde, 30’dan fazla tasarımcıyla yer alan ‘Takı Tasarımcılar Portalı’ her gün düzenleyecekleri bir çalışma-öğretme etkinliğinde izleyiciye takının değişik kollarında uygulamalar sunacaklar.

Kitaptan takıya, kıyafetten saksıya, çantadan sabunluğa, camdan seramiğe, keçeden kağıda kadar farklı malzemelerden pek çok tasarım ürününün yer aldığı festivalde ziyaretçiler açılan standları 11.00 ile 22.00 saatleri arasında ziyaret ederek alışveriş yapabilecek.

12 Haziran’a kadar sürecek olan festivale Elif Karadayı, 4 Mevsim, Reyhan Çezik, Turqs, Sabrina Fresko, Özlem Tuna, Bun Design, Öykü Thurthon, Avşar Gürpınar gibi tasarımcılar katılıyor.

Galata Tasarım Festivali’ne katılan tasarımcılar

Elif Karadayi
Take a way
4 Mevsim
Reyhan Çezik
Turqs
Sabrina Fresko Simya Galeri
Özlem Tuna
Bun Design
Öykü Thurthon art i choke
Takı Tasarımcılar Portalı
Be Made Ceramic Berra Alkan
Elif Sözen
Blisskiss
No 39 Didem’in İzi
Sadi Tekin Pick Me
Avşar Gürpınar Duganga
Evihan
Hande Bitlen
Alternatif Yayıncılık Kitapevi
Mine Kerse Şapka Çanta
Meliha Babalik
Yalos
Kare Deri
Nurdan Şen
Nesrin Dugan
Zeynep Aksungar
Gul Pamuk
Simla Atay
Sezen Uygur Yumuşak Şeyler
Camekan
SeliKkohen
Lesya Demschenko
Sadullah Çekmece
Devran Mursaloğlu
Birsen Canbaz seramik
Bun Cafe
Sezen Floral Design

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme