Deyim Sanat Galerisi’nde ‘Buluşma’

Etkinlikler
Yurdun dört bir tarafından hayatı sanat olan sanatçılarla sanatı hayatının bir parçası olarak kabul eden sanatseverleri bu sergi ile “BULUŞMA” noktası olan DEYİM SANAT GALERİSİ’ne da...
EMOJİLE

Yurdun dört bir tarafından hayatı sanat olan sanatçılarla sanatı hayatının bir parçası olarak kabul eden sanatseverleri bu sergi ile “BULUŞMA” noktası olan DEYİM SANAT GALERİSİ’ne davet ediyoruz.

Karma sergide ; heykel , resim ve yerleştirme(İnstallation)‘ den oluşan bir sanat mozaiği sergileniyor . Deyim Sanat Galerisi’ndeki sergi 07 – 30 Ekim 2010 tarihleri arasında gezilebilir.

“İSTANBUL 2010” 07-30 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan “BULUŞMA” adını verdiği karma resim, heykel ve yerleştirme(İnstallation)sergisine logo desteğinde bulunmaktadır.

Yer : Büyükdere caddesi Meydan sok. Spring Giz Plaza No: 3 Maslak
Web : www.deyimsanatgalerisi.com
Tel : 0212 286 21 83 – 84

Sergiye katılan sanatçılar ;

Altınay Geciroğlu,Bahattin Odabaşı, Bülent Yavuz Yılmaz, Ekin Onat,Erol Kürkçüoğlu, Faruk Yazıcılar, Füsun Ürkün, Hikmet Çetinkaya, İsmail Menekşe, Mehmet Dede, Mine Arasan, Mustafa Demirpençe, Neşe Gümüşçüoğlu, Nihat Evren Derman ,Ömer Muz, Özdemir Yemenicioğlu, Remzi İren, Reha Yalnızcık, Saim Dursun, Selahattin Kara , Sevinç Sürer, Sibel Tetik, Şükrü Çağlayan, Tufan Türkmen, Ümmet Karaca, Ünsal Toker ,Yusuf Özsarfati.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme