Bursa Festivali Başlıyor

Etkinlikler
Türkiye’nin en uzun soluklu kültürel etkinliği olan ve bu yıl 49.su düzenlenen ‘Uluslararası Bursa Festivali’, bugün 21.30’da Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu‘nda açılış kon...
EMOJİLE

Türkiye’nin en uzun soluklu kültürel etkinliği olan ve bu yıl 49.su düzenlenen ‘Uluslararası Bursa Festivali’, bugün 21.30’da Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu‘nda açılış konseri ile başlıyor.

Konserde, Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası, klarnet sanatçısı Serkan Çağrı ve Vokaliz grubu ile sahneye çıkacak. 14 Haziran Pazartesi akşamı sanatçılar Fuat Saka, Şükriye Tutkun, Sümer Ezgü ve Hüseyin Turan, Bursalılarla buluşacak. 16 Haziran’da Harem Müzikali, 19 Haziran’da ‘Yıldırım Gürses’i Anma Gecesi’, 22 Haziran’da Teoman konseri, 23 Haziran’da Zuhal Olcay ve Bülent Ortaçgil konseri, 25 Haziran’da Emir Kusturica ile Balkan müzikleri konseri, 26 Haziran’da Jazzing Flamenco gösterisi, 28 Haziran’da Alphaville, 30 Haziran’da Mustafa Sandal konseri, 2 Temmuz’da Lara Fabian konseri ve 5 Temmuz Pazartesi günü Rus Kızılordu Korosu‘nun gösterisi sanatseverler tarafından izlenebilecek.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme