Bu da Şiirin Altın Portakal’ı

Etkinlikler
Antalya Büyükşehir Belediyesi‘nin desteği ile AKSAV tarafından düzenlenen 13. Altın Portakal Şiir Ödülü Sempozyumu 20 Mart Cumartesi günü saat 10.30’da başlayacak ve sempozyumda ”Tem...
EMOJİLE

Antalya Büyükşehir Belediyesi‘nin desteği ile AKSAV tarafından düzenlenen 13. Altın Portakal Şiir Ödülü Sempozyumu 20 Mart Cumartesi günü saat 10.30’da başlayacak ve sempozyumda ”Temmuz İçin Yaralı Semah” adlı eseriyle 2009 Altın Portakal Şiir Ödülü’nün sahibi olan Kemal Özer’in şiiri ele alınacak.

Geçen yıl Haziran ayında yaşamını yitiren Kemal Özer‘i sempozyumda eşi Gülşah Özer ve kızı Simge Özer Pınarbaşı‘nın temsil edecek. Sempozyumun bu yılki onur konuğu ise Mustafa Şerif Onaran olacak.

Doğan Hızlan, Cevat Çapan, Orhan Koçak, Ahmet İnam ve Şeref Bilsel‘den oluşan ödül jürisi 18 Mart Perşembe günü AKM’de toplanarak 2010 yılının Altın Portakal Ödülü‘nü belirleyecek. Altın Portakal Şiir Ödülü yeni sahibine, sempozyum açılış konuşmasının ardından sunulacak.

13. Altın Portakal Şiir Ödülü Sempozyumu‘na bildiri sunmak, Altın Portakal Şiir Ödülü etkinliklerinde yer almak için çok sayıda şair ve yazarın da Antalya’ya gelecek.

SÖYLEŞİLER, ŞİİR DİNLETİLERİ..

Altın Portakal Şiir Ödülü etkinlikleri kapsamınında üniversitede, lise ve dengi okullarda, derneklerde, sivil toplum kuruluşlarına ait salonlarda söyleşiler, dinletiler de yer alacak.

18 Mart’ta AKM Fuayesi’nde ”Antalya Şiirleri Sergisi” ile ”13 Altın Şair Sergisi” de açılacak.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme