‘Bayramda da Bekleriz’

Etkinlikler
Kapılarını açtığı 12 Eylül’den bu yana sanatseverler tarafından büyük ilgiyle karşılaşan 11. Uluslararası İstanbul Bienali, Ramazan Bayramı boyunca da gezilebilecek. İstanbul Bienali sergi mek&a...
EMOJİLE

Kapılarını açtığı 12 Eylül’den bu yana sanatseverler tarafından büyük ilgiyle karşılaşan
11. Uluslararası İstanbul Bienali, Ramazan Bayramı boyunca da gezilebilecek.

İstanbul Bienali sergi mekânları, 20 Eylül Pazar, 21 Eylül Pazartesi ve 22 Eylül Salı günleri sanatseverlerin bayram boyunca keyifle gezmeleri için 10.00–19.00 saatleri arasında ziyarete açık kalacak.

11. Uluslararası İstanbul Bienali; WHW küratörlüğünde; Tophane’de İstanbul Denizcilik İşletmeleri’ne ait alandaki 3 numaralı Antrepo, Tophane’deki Tütün Deposu ve Şişli’deki Feriköy Rum Okulu’nda 40 ülkeden 70 sanatçı ve sanatçı grubunun 141 projesine ev sahipliği yapıyor.

11. Uluslararası İstanbul Bienali’nin bilet fiyatı 10 TL. İlköğretim ve lise öğrencileri ile
65 yaş üstü izleyiciler, öğretmenler, Uluslararası Plastik Sanatlar Derneği üyeleri sergiyi
5 TL’lik indirimli biletle izleyebilecekler. Biletler, Biletix satış kanalları ve tüm Bienal mekânlarından satın alınabilir.

İki kişi için geçerli olan “11B Sınırsız” bileti ile sanatseverler, Bienal süresince sergi mekânlarına sınırsız giriş hakkı elde ederken Bienal boyunca, belirlenecek kafe, restoran, kitabevi ve müzikevlerinde indirimler de kazanıyor. “11B Sınırsız” bileti ile Bienal rehberi de ücretsiz.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme