Anadolu Ateşi Filistin’deydi

Etkinlikler
‘Anadolu Ateşi’, Batı Şeria’nın merkezi konumundaki Ramallah’taki Kültür Sarayı’nda, salonun tamamını hınça hınç dolduran Filistinliler’e 90 dakikaya yakın bir süre...
EMOJİLE

‘Anadolu Ateşi’, Batı Şeria’nın merkezi konumundaki Ramallah’taki Kültür Sarayı’nda, salonun tamamını hınça hınç dolduran Filistinliler’e 90 dakikaya yakın bir süre dans gösterisi sundu. Gösterinin biletlerinin, yaklaşık 1 hafta öncesinden tükendi. Uluslararası Filistin Kültür Festivali kapsamında gerçekleşen gösteriyi, aralarında Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas‘ın başkanlık ofisi müdürü Refik El Hüseyni, Türkiye’nin Kudüs’teki Başkonsolosu Büyükelçi Ercan Özer ve eşi Sevgi Özer, Ramallah’taki yabancı misyon temsilcileri, Ramallah’taki Türk vatandaşları ve aileleri ile Filistinliler ilgiyle izlediler.

Türk halkına teşekkür

Gösteri öncesi organizasyon yetkilileri, Türkiye’nin ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan‘ın özellikle İsrail’in son Gazze operasyonu sırasında olmak üzere ve genel olarak Filistinliler’e verdiği desteği hatırlattı, Erdoğan’a ve Türk halkına teşekkür etti. Ayrıca, bu organizasyon kapsamında, Anadolu Ateşi’nin de Filistin’e gelmesindeki katkıları nedeniyle büyükelçi Ercan Özer‘e teşekkürlerini iletti.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme