‘Akif’ Sergisi Aquarium’da

Etkinlikler
Hazırlayan: Muhammed Akaydın İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti etkinlikleri dolayısıyla Bayrampaşa‘daki kültür sanat etkinlikleri de hızla devam ediyor. Bayrampaşa Belediyesi Mart ayı kültür ...
EMOJİLE

Hazırlayan: Muhammed Akaydın

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti etkinlikleri dolayısıyla Bayrampaşa‘daki kültür sanat etkinlikleri de hızla devam ediyor.

Bayrampaşa Belediyesi Mart ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında Baygem‘in (Bayrampaşa Kültür Merkezi) katkılarıyla Mehmed Akif Ersoy sergisi bugün Aquarium AVM Alışveriş Merkezi‘da açıldı. Unutmadan söyleyelim sergi 17 Mart‘ta kapanacak.

Mehmed Akif Ersoy fotoğraf sergisi İstiklâl Marşı‘nın kabulü (12 Mart 1921) dolayısıyla gerçekleşti. Mehmed Akif‘i gençlere tanıtma noktasında ciddi çabaları olan Baygem, geçtiğimiz Aralık ayında Mehmed Akif‘in vefatı sebebiyle Bayrampaşa Belediyesi‘nde bir Akif sergisi bir gerçekleştirmişti.

Bu arada Akifseverlere bir müjde daha… Bayrampaşa Belediyesi Mart ayı etkinlikleri münasebetiyle ve yine Baygem’in katkılarıyla Mehmed Akif, 12 Mart‘ta (İstiklâl Marşı‘nın kabul edildiği tarih) mezarı başında saat 10:00‘da dualarla anılacak.
Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme