Jacascprit Öğrenmek Çok Kolay

Kitap
Günümüzde, kullanıcı bilgisayarlarındaki gelişmeler, kullanıcı taraflı yazılımların da gelişmesinin önünü açmıştır. Bu yazılımlara tarayıcılar da dâhildir. Gitgide gelişen tarayıcılar sayfalar ü...
EMOJİLE

Günümüzde, kullanıcı bilgisayarlarındaki gelişmeler, kullanıcı taraflı yazılımların da gelişmesinin önünü açmıştır. Bu yazılımlara tarayıcılar da dâhildir. Gitgide gelişen tarayıcılar sayfalar üzerinde gerek görsellik, gerek işlevsellik adına daha ileri seviye işlemleri gerçekleştirebilecek düzeye erişmiştir. Akıllı telefon pazarının genişlemesi ile birlikte artık her telefon bir tarayıcı konumuna gelmiştir. Sosyal medya ortamlarının ve web üzerinden sağlanan uygulamaların gelişimi, tarayıcılardan beklentileri daha da arttırmış, hızlı, esnek ve problemsiz bir kullanıcı taraflı deneyim gereksinim halini almıştır.

Kullanım kolaylığı, esnekliği ve ulaşılabilirliği ile tüm bu gereksinimlere cevap verebilmesi, JavaScript’in İnternet’in betik dili olmasındaki en büyük etken olmuştur.

Bu kitap ile, İnternet’in betik dili olarak tanımlanabilecek bir dilin, JavaScript’in benzersiz olanaklarıyla tanışacaksınız. Murat Balkan’ın kaleme aldığı JavaScript kitabında, anlatım her konu hakkında verilen örnekler ve uygulamalarla zenginleştirilmiştir.

JavaScript’in temellerini öğrenebileceğiniz bu kitap, tüm web programcıları ve web programcılığına yeni başlayacak olanlar için temel bir başvuru kaynağı niteliği taşıyor.

chip.com.tr

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme