Güneş Kursunun İzinde

Kitap
Gezgin bu ay iki dergi hediyeli Türkiye’nin gezi ve seyahat dergisi Gezgin, 52. sayısında Kapadokya’yı ele alıyor. Atlar ülkesi olarak da bilinen Kapadokya, Gezgin yazarı Hayrettin Oğuz&rs...
EMOJİLE

Gezgin bu ay iki dergi hediyeli

Türkiye’nin gezi ve seyahat dergisi Gezgin, 52. sayısında Kapadokya’yı ele alıyor. Atlar ülkesi olarak da bilinen Kapadokya, Gezgin yazarı Hayrettin Oğuz’un kalemi ve objektifinde yeniden hayat buluyor.

Haziran sayısında tarihin izlerini süren Gezgin, Çorum’da açılan Hitit Yolu yürüyüş ve bisiklet parkurlarına konuk oluyor. M. Erkam Bülbül’ün kaleminden Hititler’in izini süren Gezgin, 400 kilometrelik parkuru geziyor. Fotoğraf sanatçısı Ömer Serkan Bakır’ın kalemi ve objektifinden Orlando, Halit Ömer Camcı’nın bakış açısıyla Mardin, Özgür Çetin’in gözüyle Kıbrıs ve Mirza Özgür Kılıç’ın otostop yaparak gezdiği Fas diğer dosya konuları.

Testler

Gezginlerin en büyük yardımcılarından biri olan fotoğraf makinelerinin testleri bu ay da sürüyor. Bu ay Canon SX230HS, Nikon Coolpix P300 ve Panasonic F100 inceleme konuğu oluyor. Ayrıca cep telefonu olarak General Mobile Q3 bu ayki bir diğer teknolojik ürün.

Gezgin iPad’de

Mayıs sayısından itibaren iPad’te de ücretsiz olarak yayımlanmaya başlayan Gezgin’in bütün içeriğine Vodafone tarafından geliştirilen VRead uygulaması ile erişilebiliyor. iPad sahiplerinin yapması gereken tek şey App Store’a girip VRead uygulamasını indirmek.

İki dergi hediyeli Gezgin’in Haziran sayısı 52. kez tüm seçkin bayilerde, özel satış noktalarında ve iPad tablet bilgisayarlarında.

Gezgin Kültür