‘Bayan Yanı’nın İkincisi Sayısı Çıktı

Kitap
Yeni sayısında içeriğini zenginleştirerek yoluna devam eden Bayan Yanı dergisini yine 20’ye yakın Türk kadın yazar-çizer hazırladı. Derginin tek erkek yazarı ünlü kız kahraman Sıdıka’nın y...
EMOJİLE

Yeni sayısında içeriğini zenginleştirerek yoluna devam eden Bayan Yanı dergisini yine 20’ye yakın Türk kadın yazar-çizer hazırladı. Derginin tek erkek yazarı ünlü kız kahraman Sıdıka’nın yaratıcısı Atilla Atalay.

Mayıs sayısında Bayan Yanı’na Edebiyat dünyasından da katkı var. Aslı Erdoğan “Gerçeğin bir ufku vardır” yazısıyla dergide yerini almış. Radikal’deki bantları ve Kötü Kız tiplemesiyle tanıdığımız Ramize Erer, yedi sayfalık hikâyesiyle bu kez resimli romana geçiş yaparak karşımıza çıkıyor.

LeMan’dan tanıdığımız Feyhan Güver yine karikatürleri, Yaşam Koçu Afet karakteri ve Klişelerle kalemini konuşturmuş. İpek Özsüslü ise hem karikatürleri hem yazıları hem de fotoroman senaryolarıyla neredeyse derginin her bölümünde karşımıza çıkıyor.

İpek Özsüslü’nün annesi Nilgün Özsüslü ise kızını aratmayan çizgileriyle sürpriz yapmış. 1 mayıstan dönen kız ve öğrenci evine gelen Aile İmamı fotoromanları ve derginin komik moda sayfaları da dikkat çekiyor.