Nouma’ya İstanbul’da Şok Karşılama!

Medya
Surviver Ünlüler ve Gönüllüler yarışmasında Nihat Doğan ile kavga eden ve güvenlik gerekçesiyle yarışmadan diskalifiye edilen Pascal Nouma Türkiye’ye döndü. İberia Havayolları’na ait bir u...
EMOJİLE

Surviver Ünlüler ve Gönüllüler yarışmasında Nihat Doğan ile kavga eden ve güvenlik gerekçesiyle yarışmadan diskalifiye edilen Pascal Nouma Türkiye’ye döndü.

İberia Havayolları’na ait bir uçakla Madrid aktarmalı İstanbul’a gelen Pascal Nouma’yı Atatürk Havalimanı’nda Beşiktaş taraftarı karşıladı. Beşiktaş taraftarlarının yanısıra yarışmada kavga ettiği Nihat Doğan hayranları da Doğan için sevgi tezahüratlarında bulundu.İki grup arasında olay çıkmaması için polis güvenlik önlemi aldı. İki grup arasında bir sürtüşme yaşanmadı.

AÇIKLAMA ACUN ILICALI GELDİKTEN SONRA

Kavga ile ilgili soruları yanıtsız bırakan Pascal Nouma, Türkiye’yi ve arkadaşlarını çok özlediğini söyledi. Kavga ile ilgili olarak gereken açıklama için yapımcı Acun Ilıcalı’yı bekleyeceklerini belirten Pascal Nouma’nın menajeri Murat Doker, "Maçlarda eskiden her şey sahada olup sahada bitti diyorduk. Bu sefer de yarışmada oldu yarışmada bitti. Acunu bekliyoruz Acun gelecek toplu bir açıklama yapılacak. Sonuçta ikisi arkadaşlardı, ağır şartlar altında yarışma gerçekleşti. Pascal bir yerde patladı bundan sonra Pascal için Surviver bitti. Oradaki yarışmacı arkadaşlar devam ediyor. Onların şansları bol olsun ama Pascal için bundan sonraki hayatında futbol okulu, köşe yazarlığı devam edecek" dedi.

Gazetecilerin Pascal Nouma’ya "Kavga ettiğin için pişman mısınız" sorusunu yanıtsız bırakırken, menajer Murat Doker, "sözleşmemiz nedeniyle fazla konuşamıyoruz. Acun’u bekliyoruz" dedi.

Haberler