Haber 7’de Görev Değişikliği

Medya
İnternet haberciliğinin önde gelen sitelerinden Haber7com’da görev değişikliği yapıldı. Uzun yıllar sitenin Genel Yayın Yönetmenliğini yapan Ünal Tanık görevi Yaşar İliksiz’e devretti. İnt...
EMOJİLE

İnternet haberciliğinin önde gelen sitelerinden Haber7com’da görev değişikliği yapıldı. Uzun yıllar sitenin Genel Yayın Yönetmenliğini yapan Ünal Tanık görevi Yaşar İliksiz’e devretti.

İnternetin yeni medya düzenindeki yerinin tartışıldığı şu günlerde, Türkiye’de internet haberciliğinde önemli köşe başlarından birini tutan Haber7com’da Genel Yayın Yönetmenliğine sitenin Yayın Koordinatörlüğünü yapan Yaşar İliksiz atandı.

2004 yılından bu yana sitenin Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlenen Ünal Tanık, görevi Yaşar İliksiz’e devretti. Tanık, Ülke TV’deki ‘Aslında Ne Oldu?’ programına devam edecek. Genel Yayın Yönetmenliğine atanan Yaşar İliksiz’den boşalan Yayın Koordinatörlüğü koltuğuna ise Haber7com Editörlerinden Osman Ateşli atandı.

 Yaşar İliksiz’in özgeçmişi:

1966 yılında Sivas doğumlu Yaşar İliksiz evli, üç çocuk sahibi. Gökçeada Atatürk Öğretmen Lisesi ve Marmara Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih bölümü mezunu olan İliksiz’in Barbar, Azobra ve Şarap Kıvılcımları adıyla 3 şiir, Konstantin’in Sırrı adıyla da bir romanı bulunuyor.

25 yılı aşkın meslek deneyimi ile Sarı Basın Kartı sahibi olan Yaşar İliksiz Aralık 2010 itibariyle Haber7com Genel Yayın Yönetmenliği görevine getirildi.

Osman Ateşli’nin özgeçmişi:

1976 yılında Ordu doğumlu, evli ve iki çocuk babası. Kartal Anadolu İmam Hatip kullanLisesi’ni bitiren Ateşli, Kazakistan’da bulunan Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesi’nin Uluslararası Gazetecilik bölümünden mezun oldu.  TRT’de stajla mesleğe başlayan Ateşli,  İhlas Haber Ajansı’nın ardından 2003 yılında Haber7com Editör olarak göreve başladı. Osman Ateşli Aralık 2010 itibariyle Haber7com Yayın Koordinatörlüğü görevine getirildi.

Haber7