Mahmut Gürcan kimdir?

Kamu Yönetimi
Hazine ve Maliye Bakanlığı yardımcılarından Mahmut Gürcan kimdir? Mahmut Gürcan nerelidir? Mahmut Gürcan kaç yaşında? Mahmut Gürcan özgeçmişi… Aslen Kayseri’nin Develili olan Mahmut Gürcan...
EMOJİLE

Hazine ve Maliye Bakanlığı yardımcılarından Mahmut Gürcan kimdir? Mahmut Gürcan nerelidir? Mahmut Gürcan kaç yaşında? Mahmut Gürcan özgeçmişi…

Aslen Kayseri’nin Develili olan Mahmut Gürcan, 1966 yılında İstanbul’da doğdu. Gürcan, 1980 yılında Zeytinburnu İmam Hatip Ortaokulunu, 1983 yılında Şehremini Lisesini bitirdi. 1988 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nü bitirdi. 1988 yılında gözlük üretimi yapan aile şirketinde iş hayatına giren Mahmut Gürcan; Singapur, Hong Kong, Romanya, Rusya, Çekoslovakya, Macaristan, Ukrayna vb. ülkelere ihracat yapmıştır.

Mahmut Gürcan, 1992 yılında Refah Partisi Bakırköy ilçesi Yeşilköy Mahalle Başkanı olarak siyasete başlamıştır. Daha sonrasında Refah Partisi Bakırköy İlçe Başkan Yardımcılığı, Fazilet Partisi Bakırköy İlçe Başkan Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyeliği, AK Parti Bakırköy İlçe Başkanlığı Kurucu Üyeliği, AK Parti Bakırköy İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeliği, 3 dönem AK Parti Bakırköy İlçe Başkanlığı, 2 ve 3. Olağanüstü Kongrelerde yapılan seçimle AK Parti Genel Merkez MKYK Üyeliği, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı’nda danışmanlık, AK Parti Genel Merkez İstanbul 3. Bölge Koordinatörlüğü, AK Parti Genel Merkez Doğu Anadolu Bölge Koordinatörlüğü, mali ve idari işlerden sorumlu AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcılığı görevlerinin yanı sıra Ağrı, Şanlıurfa ve Danimarka seçim koordinasyon merkezlerinin başkanlığını da yürütmüştür.

Mahmut Gürcan’ın, İstanbul Ticaret Odası Üyeliği, İstanbul Sanayi Odası Üyeliği, MÜSİAD Üyeliği, İlim Yayma Cemiyeti Üyeliği, Ensar Vakfı Üyeliği bulunmaktadır.

İyi seviyede İngilizce bilen Mahmut Gürcan, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme