Yeni Porsche Görücüye Çıktı

Otomobil
Yeni 911 GT3 RS  modelinin daha yüksek motor gücü temin eden, daha düşük ağırlık sunan 911 GT3 RS modelinin, daha kısa aktarma oranlarının yanında daha da yüksek standarda çıkarılmış gövde ve süs...
EMOJİLE

Yeni 911 GT3 RS  modelinin daha yüksek motor gücü temin eden, daha düşük ağırlık sunan 911 GT3 RS modelinin, daha kısa aktarma oranlarının yanında daha da yüksek standarda çıkarılmış gövde ve süspansiyon ögelerine sahip olduğu belirtildi.

911 GT3’de halihazırda sunulan motoru temel alan yeni 911 GT3 RS‘deki güç ünitesinin, artık 3,6 litre yerine 3,8 litre hacme sahip olduğu vurgulanan açıklamada, aracın daha fazla güç sunduğu ve daha hızlı ve dinamik şekilde devirlendiği kaydedildi.

Açıklamada, sadece, kısa vites aralığı, düşük ağırlık ve yüksek verimlilik için ideal hale getirilmiş altı ileri manuel vites kutusu ile sunulan yeni 911 GT3 RS’nin, sportif davranışını daha da geliştirmek adına ilk defa olarak özel amaçlı üretilmiş ve ayarlanmış, hem arkada hem ön aksta daha geniş bir iz ortaya koyan PASM süspansiyon ile donatıldığı ifade edildi. modelinin meraklılarının beğenisine sunulduğu bildirildi.

Doğuş Otomotiv’den yapılan yazılı açıklamada, yeni modelin daha yüksek motor gücü temin eden, daha düşük ağırlık sunan 911 GT3 RS modelinin, daha kısa aktarma oranlarının yanında daha da yüksek standarda çıkarılmış gövde ve süspansiyon ögelerine sahip olduğu belirtildi.

911 GT3′de halihazırda sunulan motoru temel alan yeni 911 GT3 RS’deki güç ünitesinin, artık 3,6 litre yerine 3,8 litre hacme sahip olduğu vurgulanan açıklamada, aracın daha fazla güç sunduğu ve daha hızlı ve dinamik şekilde devirlendiği kaydedildi.

Açıklamada, sadece, kısa vites aralığı, düşük ağırlık ve yüksek verimlilik için ideal hale getirilmiş altı ileri manuel vites kutusu ile sunulan yeni 911 GT3 RS’nin, sportif davranışını daha da geliştirmek adına ilk defa olarak özel amaçlı üretilmiş ve ayarlanmış, hem arkada hem ön aksta daha geniş bir iz ortaya koyan PASM süspansiyon ile donatıldığı ifade edildi.