Uzun Dönem Araç Kiralama

Otomobil
Uzun dönem araç kiralama hizmeti, farklı segment araçların 6 aydan daha uzun süre kiralanmasını sağlar. Uzun dönem araç kiralama hizmeti, farklı segment araçların 6 aydan daha uzun süre kiralanmasını ...
EMOJİLE

Uzun dönem araç kiralama hizmeti, farklı segment araçların 6 aydan daha uzun süre kiralanmasını sağlar.

Uzun dönem araç kiralama hizmeti, farklı segment araçların 6 aydan daha uzun süre kiralanmasını sağlar. Firmalar ve bireysel kullanıcılar, araçları uzun süreyle kiralayarak ulaşım sorunlarından, yeniden satın alma ve araç masraflarından kurtulabilir. İş gezilerinde, tatil amaçlı seyahatlerinizde araç sorununuzu ortadan kaldıracak uzun dönem araç kiralama hizmeti hakkında bilmeniz gerekenleri detaylı olarak yazımızın devamında inceleyeceğiz.

Uzun Dönem Araç Kiralama Nedir?

Uzun dönem araç kiralama hizmeti, 6 aydan 48 aya kadar araç kiralama çözümleri sunar. Araç kiralama firmalarından seçtiğiniz araçları, uzun süreli kiralayarak ulaşım sorununuzu çözebilirsiniz. İş seyahatleri, tatil veya gezilerde toplu taşıma kullandığınızda rahatsız hissedebilir ve araç değiştirirken uzun süre bekleyebilirsiniz. Kendi aracınızla uzun yolculuğa gideceğiniz zaman ise aracınızın bakımlarını ve kontrollerini yaptırmanız gerekir.

Aracınızın arızalanması, kaza gibi istenmeyen durumlarda sorun yaşayabilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama hizmetini tercih ederek bu sorunlardan kurtulabilir ve konforlu bir sürüş deneyimi tercih edebilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama hizmeti, firmalar ve bireysel kullanıcılar açısından oldukça avantajlıdır.

Uzun Dönem Araç Kiralama Avantajları Nelerdir?

Uzun dönemli araç kiralama bütçe ve zaman yönetimi açısından farklı avantajlar sunar. Bu avantajlar şu şekildedir;

  • Yeni ve konforlu araçlarla yolculuk yapabilmenizi sağlar.
  • Firmanızın ihtiyaçlarına göre farklı segment araçları kiralayabilir, anlaşmanıza göre kiralama süreci içerisinde araç değişikliği yapabilirsiniz. Şirketinizin ve çalışanlarınızın ihtiyaçlarına göre dilediğiniz aracı uzun dönem kiralayabilirsiniz.
  • Satın alma maliyeti, şirketlerin en büyük giderlerinden biridir. Araçları satın almadığınız için, 2. el değer kaybı gibi bir sorunla karşılaşma riskiniz de ortadan kalkar.
  • Araçların periyodik bakımları, vize, sigorta gibi zorunlu olarak yapılması gereken işlemler kiraladığınız firma tarafından karşılanır. Yolculuk sırasında arıza meydana geldiğinde yol yardım hizmetinden 7/24 faydalanabilirsiniz.
  • Uzun dönem kiraladığınız araçların kiralama ücretlerini gider olarak gösterebilirsiniz. Filo kiralama ve yönetim seçenekleriyle filonuzdaki araçları kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Uzun Dönem Araç Kiralama Fiyatları

Uzun dönem araç kiralama fiyatları, kısa dönem araç kiralama fiyatlarına göre daha düşüktür. Kiralama süresi arttığında aylık ödemeler daha düşük olmaktadır. Araç kiralama hizmetinde fiyatları etkileyen birçok değişken bulunmaktadır. Filo kiralama hizmeti sağlayan firmalar, şirketlerin ihtiyaçlarını karşılayacak farklı segment araçlara sahiptir.

Şirketinizin veya çalışanlarınızın ihtiyaçlarına göre kiraladığınız araç sayısı ve kiralama süresi arttığında daha düşük ödeme yaparsınız. Kiralamak istediğiniz araçlara karar verdiğinizde kiralamak istediğiniz süreye göre araç kiralama firmasından teklif alabilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama yaparken firmaların sağladığı mobilite hizmetleri, filo yönetimi, özmal araç yönetimi, yakıt yönetimi gibi hizmetleri de tercih edebilirsiniz.

Uzun Süreli Araç Kiralama için Güvenilir Bir Şirket

Uzun süreli araç kiralama için güvenilir bir şirket arıyorsanız Borlease’i tercih edebilirsiniz. Borlease, işletmeler için ekonomik, esnek ve işletmenin işlemlerini kolaylaştıracak hizmetler sağlamaktadır. Kısa dönem ve uzun dönem kiralamak istediğiniz araçları, Borlease ’in geniş araç filosundan kolayca seçebilirsiniz.

Borlease, FİLOM, Özmal Araç Yönetimi ve Yakıt Yönetimi gibi mobilite hizmetleriyle firmaların uzun dönem araç kiralama sürecinde zaman ve maliyet tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Bunlarla birlikte Telematics uygulamasıyla araçların takibini yapabilir, İmplant hizmetiyle filonuzdaki araçları Borlease uzman ekibinin yönetmesini sağlayabilirsiniz.

Borlease araç kiralama sürecinin tamamında profesyonel ekibiyle hizmet sağlamaktadır. Araç satın almadan farklı segmentteki araçları istediğiniz süre boyunca kiralayabilirsiniz. Kiraladığınız araçların periyodik bakımları, arıza tespiti, sigorta, muayene gibi tüm işlemleri Borlease tarafından yapılmaktadır.

Sürüş esnasında herhangi bir arıza ya da istenmeyen bir durum olduğunda 7/24 sürücü destek hattını arayabilir kısa sürede yol yardım hizmetinden faydalanabilirsiniz. Araçlarınızı, bulunduğunuz bölgedeki anlaşmalı Borlease servislerine götürerek, gerekli bakım ve onarımlarını yaptırabilirsiniz.

Uzun dönem araç kiralama hizmetinde Borlease’ in sunduğu avantajları incelemek ve daha fazla bilgi almak için https://www.borlease.com.tr/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.