Sokaklarda Eski Limuzin Keyfi

Otomobil
Klasik limuzinle İstanbul sokaklarını turlama hayali kuranlara müjde! Klasik otomobil koleksiyoncusu Murat Şenyüz‘ün arabaları artık İstanbulluların hizmetinde… Son dönemde ekrana gelen d...
EMOJİLE

Klasik limuzinle İstanbul sokaklarını turlama hayali kuranlara müjde! Klasik otomobil koleksiyoncusu Murat Şenyüz‘ün arabaları artık İstanbulluların hizmetinde…

Son dönemde ekrana gelen dönem dizi ve filmlerinde sıklıkla gördüğümüz 1960 model arabalar artık İstanbul sokaklarında. Bir hobi olarak başladığı klasik limuzin koleksiyonunu halka açan Murat Şenyüz, İstanbul sokaklarında nostalji yaşamak isteyenler için hizmet veriyor. Klasik model araçlarla hobi olarak yirmi yıldır ilgilenen Şenyüz “1946 model bir Dodge Custom Deluxe aldım ve bunu toplatırken, herkes görüp çok ilgi gösterdi. Bu hobimden ve bu keyifli uğraştan herkes faydalansın diye düşündüm ve kiralama fikri buradan doğdu” şeklinde açıklıyor yaptığı işi. Gelelim limuzin kiralama işinin detaylarına. Bu iş bir butik araç kiralama hizmeti olarak adlandırılabilir. Özel günlerini daha farklı ve akılda kalıcı bir araçla geçirmek isteyen herkes bu hizmetten faydalanabiliyor.

ESKİ AMA KONFORLU

Nostaljik ve eski model araç olmasına rağmen içinde günümüzün tüm konforunun mevcut olması, bu araçların tercih edilmesinde en büyük neden. Aracın içinin çok geniş ve konforlu olması, üzerlerinde gelinlikle bir türlü rahat edemeyen kadınlar için de ideal. Şimdilerde iki adet Dodge marka araçla hizmet veren Şenyüz’ün elinde kiralama hizmeti için hazırlanan iki tane daha klasik limuzini bulunuyor.

DÜĞÜNLERE KLİPLERE ARAÇ

Araçlar beyaz renk olduğundan, düğün, nişan yapacak çiftlerin tercihi oluyor. Havaalanı transferleri, özel gezi, dizi, film, klip, moda çekimleri ve eşlerine sürpriz yapmak isteyenler tarafından da tercih ediliyor. Günümüz şoförleri için kullanımı oldukça zor olan bu araçlar özel şoförü ile beraber kiralanabiliyor. Son dönemde sinema filmlerinde ve dizilerde sık sık gördüğümüz bu araçlar en son Hatırla Sevgili, Akbank ve İstanbul-2010 Kültür Başkenti reklamlarında yer almış. Kliplerden ise en son Ziynet Sali‘nin Beş Çayı şarkısında 46 model Dodge araç kullanılmış. Nostalji tutkunlarına iyi bir hizmet sunan bu araçların fiyatları ise talep edilen saate göre 350 dolardan başlıyor. Bu fiyata yakıt, köprü geçişleri, şoför hizmeti ve aracın içindeki içecekler dahil. Tabii ki talep edilen isteklere ve saate göre rakamda değişiklik olabiliyor. Unutmadan son bir not! Araçları kiralamak isteyenler www.klasiklimuzin.com adresini tıklayabilir. Detaylı bilgiler sitede.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme