Roket Geri Döndü!

Otomobil
Görünümü standart bir CLS’ten çok daha sportif olan otomobilde büyük hava girişlerine ve LED aydınlatma grubuna sahip ön tampon, 20 inç çaplı jantlar, difüzör entegre edilmiş arka tampon, yeni ö...
EMOJİLE

Görünümü standart bir CLS’ten çok daha sportif olan otomobilde büyük hava girişlerine ve LED aydınlatma grubuna sahip ön tampon, 20 inç çaplı jantlar, difüzör entegre edilmiş arka tampon, yeni ön panjur, genişletilmiş çamurluklar, kaput önüne eklenmiş hava girişleri ve bagaj kapağı üzerispoiler bulunuyor.

Süspansiyon ve fren sistemleri modifiye edilen aracın iç mekanındaysa bir tasarım değişikliği yapılmamış. Bu kısımda dikkat çeken farklılıklar özel paspaslar ile üst ve alt kısımları düzleştirilmiş sportif direksiyon simidinden ibaret.

Çift turbo beslemeye sahip 6.2 litre hacimli v12 motoru 800 beygir güç, 1.420 Nm tork üretebilen otomobilin bu tork değeri 1.100 Nm’de sınırlandırılmış. 7 ileri vitesli yarı otomatik şanzımanla donatılan aracın 0’dan 100 km/s sürate ulaşma süresi 3.7 saniye olarak açıklanırken maksimum sürat 370 km/s’i buluyor.

0’dan 300 km/s sürate 23.8 saniyede ulaşabilen aracın fiyatıysa vergiler hariç 429.000 Euro olarak açıklandı.

Sabah

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme