Otomobil Pazarı 800 Bin’i Bulacak!

Otomobil
Dacia’nın, Romanya’nın Piteşti kentindeki fabrikasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Aybar, Dacia’nın Türkiye’de çok başarıyla gelişiğini, otomotiv pazarının üzerinde büy...
EMOJİLE

Dacia’nın, Romanya’nın Piteşti kentindeki fabrikasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Aybar, Dacia’nın Türkiye’de çok başarıyla gelişiğini, otomotiv pazarının üzerinde büyüdüğünü kaydetti.

Aybar, Dacia’dan istedikleri miktarda araç alabilmeleri durumunda markanın Türkiye’de daha da çok büyüyeceğine işaret ederek, Dacia’nın otomotiv sektöründe pazar payı açısından ilk 10 marka arasına girdiğini, müşteri memnuniyetinde ise ikinci sıraya yerleştiğini anlattı.

Dacia’nın müşterileri arasında önce ikinci el otomobil araç almaya meyil eden insanların olduğunu belirten Aybar, ikinci el araç müşterilerine toplam yüzde 53 oranında Dacia markası ile cevap verdiklerini, insanların ikinci el otomobillerini Dacia ile yenilediklerini söyledi.

İbrahim Aybar, Renault Grubu bünyesinde 7 yılda dünya çapında başarı yakalayan, otomobili temel standart olan güvenilirlikten ödün vermeden en uygun fiyata sunan Dacia’nın bugün, Türkiye pazarının vazgeçilmez markalarından biri olduğunu belirtti.

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme