En Ucuz Sıfır Arabalar Hangileri?

Otomobil
Ev alma ve araba, insanların en temel ihtiyaçlarından birisidir. Bir yerden başka bir yere seyahat etmek için özellikle son dönemlerde arabaya daha çok ihtiyaç duyulur. Tüm dünyayı etkisi altına alan ...
EMOJİLE

Ev alma ve araba, insanların en temel ihtiyaçlarından birisidir. Bir yerden başka bir yere seyahat etmek için özellikle son dönemlerde arabaya daha çok ihtiyaç duyulur. Tüm dünyayı etkisi altına alan covid-19 hastalığı sonrasında, kişilerin şahsi araçlara ihtiyaçları daha da çok artmıştır. Bununla birlikte pandemi sonrasında kurun yükselmesi, ülkelerin ekonomilerinin zayıflaması gibi nedenlerden dolayı araç fiyatlarında artış en üst seviyeye çıkmıştır.

İnsanların hayatları için elzem olan ev ve araba için kredisiz ev ve kredisiz araba seçeneklerine başvurmak en doğru yoldur. Zaten maliyet olarak yüksek olan araba fiyatların üzerine faiz eklemeden kredisiz ve faizsiz araba almak mümkündür.

Taksitle Piyasada Ev ve Araba Almak

Piyasada yerli-yabancı birbirinden farklı özelliklere sahip araç modelleri ve markaları bulunmaktadır. Tercih edilecek aracın, kişilerin ihtiyaçlarına yönelik olması önemlidir. Ayrıca araç seçiminde kişiler için en önemli noktalardan birisi de aracın fiyatıdır.

Taksitle araba almak mümkündür. Sıfır ev ve arabaları alabilmek için taksitle hizmet veren kurumları tercih etmek gerekir. Faizsiz ve taksitle ev ve araç sahibi olmak, kişiler için daha avantajlı ve daha güvenilirdir.

 

2020 Sıfır Araba Fiyatları

Sıfır ve ikinci el araçlardaki fiyat artışı, kişileri uygun fiyatlı araçlara yönlendirmektedir. 2020 yılı içerisinde sürekli otomobil fiyatlarında zamlar görülmüştür. Citroen, Dacia, Audi, Mercedes, Opel, Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Renault, Skoda, Toyota, Volkswagen gibi tüm araç markalarının fiyatlarında artış görülmüştür.

Döviz kurunun artması ve ÖTV zam artışları, kişilerin sıfır araçları tercih etmesini etkilememiştir. Bazı markalara ait sıfır araç fiyatları şöyledir:

  • Audi A3 Sportback 421 bin
  • Citroen C Elysee 193 bin
  • Fiat Egea 123 bin
  • Honda Civic 231 bin
  • Mercedes A180 Sedan 414 bin
  • Toyota Corolla 190 bin
  • Volkswagen Polo 190 bin

Faizsiz araç kredisi, kişileri sıfır araç almaya yönlendirmektedir. Ayrıca birçok marka 2020’nin en son aylarına doğru araç piyasasını hızlandırmak için sıfır araçlarda kampanyalar başlatmıştır. Birçok kişi hem kampanyalardan faydalanmak hem de uygun fiyatlı sıfır araçları alabilmek için bütçelerine uygun araba modellerini araştırmaktadır. Birikimevim kişilerin faizsiz ve kredisiz bir şekilde sıfır araçlar almalarını sağlamaktadır.