Büyük şov başlıyor

Otomobil
OTOMOTİV dünyasının kalbi, Kasım ayında İstanbul’da atacak. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 2-11 Kasım tarihlerinde düzenlenecek İstanbul Autoshow 2012’de, 4 dünya, 31 Türkiye lansm...
EMOJİLE

OTOMOTİV dünyasının kalbi, Kasım ayında İstanbul’da atacak. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 2-11 Kasım tarihlerinde düzenlenecek İstanbul Autoshow 2012’de, 4 dünya, 31 Türkiye lansmanı yapılacak.

45 markanın 500’e yakın model ile katılacağı Autoshow, 1 Kasım’da basın ve özel konuklar için düzenlenecek VIP günü ile ilk konukları ağırlayacak, 2 Kasım’da ise ziyarete açılacak.

Otomotiv Distribütörleri Derneği Başkanı Mustafa Bayraktar, Autoshow’un 14’üncü yılında, Türkiye otomotiv sektörünün uluslararası platformlarda tanıtımına büyük katkı sağlayacak bir organizasyon olacağını belirtti. Bayraktar, birçok markanın yeni ürünlerini fuarda tanıtacağını söyledi.

Çocuk ve kadınlara hafta içi ücretsiz

AUTOSHOW, hafta içi 12.00-21.00, hafta sonu ise 11.00-21.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Metrobüs hattının Beylikdüzü’ne kadar ulaşmasıyla, fuar alanına ulaşım da çok kolay hale geldi.
Fuar, kadınlar, çocuklar ve öğrencilere hafta içinde ücretsiz, hafta sonu ise kadınlara yüzde 50 indirimli, çocuklar ve öğrencilere ise yine ücretsiz olacak.

ahaber.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme