WhatsApp’tan ‘mesaj’ uyarısı

Cep Telefonu
Mobil mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın yetkilileri, resmi bülten ve reklam amacıyla söz konusu platformu asla kullanmayacaklarını belirterek, böyle mesajların dikkate alınmamasını istedi. Whats...
EMOJİLE

Mobil mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın yetkilileri, resmi bülten ve reklam amacıyla söz konusu platformu asla kullanmayacaklarını belirterek, böyle mesajların dikkate alınmamasını istedi.

WhatsApp yetkilisi, AA muhabirine yaptığı açıklamada, son günlerde söz konusu platformun ücretli olacağı ve ‘Bu mesajı WhatsApp kullanıcısı 10 arkadaşınıza ilettiğiniz takdirde 5 sene ücretsiz WhatsApp kullanma hakkını kazanacaksınız’ şeklinde paylaşılan mesajların gerçek olmadığını belirtti.

Bu mesajların kesinlikle şirketten gönderilmediğini kaydeden yetkili, ‘Şirket olarak WhatsApp’ı kullanıcılarımıza toplu mesaj ile resmi bülten, güncelleme ve reklam yollamak için asla kullanmayacağız’ dedi.

‘Böyle mesajları dikkate almayın ve söz konusu mesajları adres defterinizdeki kayıtlı kişilerle paylaşmayın’ uyarısında bulunan yetkili, şirketin yıllık servis üyelik modeli üzerinde çalıştığını belirterek, ‘Ücretsiz deneme süresi sona erdiğinde, benzer tüm özellikleri içerecek şekilde bir yıllık abonelik ücreti 0,99 dolar olacak’ ifadesini kullandı.

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme