Minimal Tasarım Yüksek Performans ile Samsung Galaxy Note20 Serisi

Cep Telefonu
Sundukları teknolojik açıdan gelişmiş özellikleri, yüksek kamera performansı ve uzun süreler boyunca çalışma fırsatı sunan yüksek batarya kapasitesi ile Samsung Galaxy Note20 ve Note20 Ultra karşınızd...
EMOJİLE

Sundukları teknolojik açıdan gelişmiş özellikleri, yüksek kamera performansı ve uzun süreler boyunca çalışma fırsatı sunan yüksek batarya kapasitesi ile Samsung Galaxy Note20 ve Note20 Ultra karşınızda. 7nm+ üretim teknolojisi ile geliştirilmiş gelişmiş verimlilik özelliklerine sahip yeni nesil Exynos 990 işlemcilerinin eşliğinde satışta olan modeller aynı zamanda yeni işlemci teknolojilerinin beraberinde getirdiği diğer avantajlardan da faydalanıyor. Köşeden köşeye çerçevesiz minimal tasarım ve ekran tasarımı ile birlikte kullanıcılara sunulan 161.6 x 75.2 x 8.3mm boyutlarındaki Super AMOLED ekran deneyimi ile birlikte renkleri en doğal hali ile birlikte deneyimleyebilir, ister sunumlarınızı ve kreatif çalışmalarınızı gerçekleştirir veya isterseniz mobil oyun deneyiminizde çok daha canlı renkler ile birlikte geliştirebilirsiniz. 6.7 inç boyutundaki ekranı ile birlikte beraberinde gelen yeni nesil özelliklere sahip S Pen sayesinde ise yaratıcılığınıza yeni bir bakış açısı kazandırabilir, Samsung ekosistemi ile birlikte kullanıcılara sunulan Notes uygulaması sayesinde doğal şekilde hızlıca not almanın avantajını yakalayabilir ve dijital metin haline getirebileceğiniz notları platformlar arası kolayca taşıyabilirsiniz.

Yüksek işlem hacmine eşlik eden 8GB Ram kapasitesi ile birlikte gün boyunca yüksek performansı deneyimleyebilir 256 GB gibi yüksek kapasitede sunulan modeller sayesinde tüm dosyalarınızı yüksek okuma yazma hızlarına sahip dahili depolama alanında saklayabilirsiniz. Batarya tarafında 4300 mAh kapasitesi ile birlikte kullanıcılara sunulan model ile birlikte gün boyunca ister çalışma dosyalarınız ile gününüzü geçirin, isterseniz arkadaşlarınız ile beraber yüksek grafik işlem gücüne sahip olan modeller ile birlikte berrak görüntü kalitesi ile birlikte akıcı bir oyun deneyimi elde edin. Beraberinde gelen AKG kalitesindeki ses deneyimi sayesinde hareket halinde iken dahi yüksek kalitedeki sesi deneyimleyin.

Geniş Ekran ile Rahat Deneyim

Beraberinde getirdiği yüksek ekran boyutlarının haricinde kablosuz şarj teknolojisi ile birlikte sadece şarj standına bırakarak dolumun gerçekleştirilmesi ve genişletilebilir hafızası ile birlikte Samsung Galaxy Note20 Ultra her türlü koşulda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklerle donatıldı. Çerçevesiz ve kavisli ekran yapısı ile birlikte kullanıcılara çok daha akıcı bir deneyim sunan 6.9 inç genişliğe ve 164.8 x 77.2 x 8.1mm boyutlarındaki ekranı sayesinde gün boyunca ister Notes uygulaması ile birlikte hızlıca notlarınızı kayıt altına alın, isterseniz yüksek renk kapasitesinin de beraberinde getirdiği avantajlar ile birlikte sunumunu gerçekleştireceğiniz PowerPoint dosyalarınızda rahatça düzenlemeler gerçekleştirin. S Pen ile birlikte özgürce gerçekleştirebileceğiniz bu uygulamaları Quad HD+ çözünürlüğüne sahip Dynamic AMOLED panele sahip ekranı ile birlikte çok daha yaratıcı ve sınırsız şekilde gerçekleştirebilmenin rahatlığına varın. Beraberinde gelen 12GB Ram ve arttırılabilir kapasiteye sahip modeller ile birlikte 5G destekli cihazlara veya 8 GB Ram ve arttırılabilir dahili kapasiteye sahip olan modeller ile birlikte gün boyunca kayıt altına aldığınız anları uzun süreler boyunca geniş kapasiteye sahip modeller ile saklayabilmenin rahatlığına varın. 1TB kapasiteye kadar genişletilebilen kapasiteye sahip modellerde MicroSD slotunun da kullanıcılara sunulması sayesinde rahatça kapasite artırımı gerçekleştirilebilir. 4500 mAh kapasiteye sahip bataryalı modeller ile birlikte sunulan ilgili modeller sayesinde uzun süreler boyunca kesintisiz bir şekilde çalışmalarını gerçekleştirme veya mobil oyun deneyimi elde etme fırsatı sunulur. 25W güç ile birlikte hızlı şarj fırsatının sunulmasının yanı sıra kablosuz hızlı şarj teknolojisinin 2.0 versiyonunu desteklemesi ile birlikte telefonunuzu özgürce şarj edebilir, herhangi bir kabloya ihtiyaca duymadan sadece standın üstüne bırakarak kolay bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni Modeller, Akıllı Özellikler

Gelişmiş donanımsal özellikleriyle kullanıcıların karşısına çıkan yeni model Samsung cep telefonu versiyonları aynı zamanda telefonların beraberinde gelen gelişmiş işletim sistemi özellikleri sayesinde kullanıcıların sahip olduğu donanımları çeşitli yazılımlar ile birlikte sonuna kadar kullanabilmelerine fırsat tanıyor. Note20 ve Note20 Ultra telefon modellerinde de desteğinin bulunduğu Samsung Pay ile birlikte kredi ve debit kartlarınızı mobil ortamda temassız bir şekilde kullanım imkanı tanıyan özellik sadece ilgili kartları desteklemekle kalmıyor, toplu taşıma kartları, üyelik kartları, hediye kartlar ve global transfer kartları gibi ilgili destelenen kart çeşitlerini de kullanımınıza sunarak fiziksel olarak kartları beraberinizde bulundurma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor, temassız bir şekilde güvenli ödeme işlemlerinizi gerçekleştirme aşamanızdaki yardımcınız oluyor. Güven tarafında ise Knox platformunun avantajını ortaya koyan modeller ile birlikte gerçek zamanlı sistem izlemesi ve korumasını gerçekleştirebiliyor, McAfee tarafından güç verilen virüs ve malware önleme sistemleri sayesinde internetteki zararlı yazılımlara karşı yüksek korumadan faydalanabiliyorsunuz.

Secure Folder özelliğini ilgili modellerde kullanılabilir olması sayesinde sahip olduğunuz uygulamalar, fotoğraflar, videolar ve özel dosyalarınızı işaretleyerek ilgili klasörde izole bir şekilde saklayabilir, olası negatif senaryolarda zarar görmelerini önleyebilirsiniz. IP68 suya karşı koruma sertifikasına sahip olan modeller ile birlikte su sıçramalarının haricinde su altında da yüksek kalitede korumayı yakalayabilir, olası kaza durumlarında cihazınıza herhangi bir zarar gelmeksizin kullanmaya devam etmenin faydalarını görebilirsiniz. 1,5 metreye kadar tatlı su altında 30 dakikaya kadar kalabilme koşullarına dayanıklılık gösterebildiğini kanıtlayan ilgili sertifikasyon sayesinde ilgili koşullar altında gerçekleşebilecek kazalarda dahi bu durumları zararsız bir şekilde atlatabilirsiniz. Kablosuz bir şekilde TV’niz ile birlikte bağlantı sağlamanıza yarayan Smart View fonksiyonu 1080p çözünürlüğünde saniyede 30 kare aktarım özelliği ile birlikte ekran yansıtma özelliğini kullanıcılara sunuyor.

Gelişmiş S Pen ile Yaratıcı Notlar

Yeni model Note cihazlar ile birlikte sunulan gelişmiş ekran deneyimine ek olarak yepyeni özellikler ile donatılan yeni versiyon S Pen sayesinde beraberinde gelen Notes uygulamasının avantajlarından sonuna kadar yararlanın. İster hızlıca notlar alarak zamandan tasarruf edin, isterseniz yüksek renk aralığına sahip panelinden faydalanarak kreatif işlerinizdeki ana araçlarınızdan biri olarak kullanın, cihazınızı nasıl deneyimlemek istediğiniz kullanım tercihinize kalmış. 120Hz yüksek dinamik aralığa sahip ekranı ile birlikte kullanıcılarına sunulan Ultra modelinde aynı zamanda Infinity-O ekran tasarım anlayışı sayesinde not kağıdınızdaki kadar özgür aynı zamanda bir tuvaldeki kadar renkli notlar almanın keyfini yakalayabilirsiniz. Gelişmiş yazılımsal özelliklere sahip Notes uygulaması ile birlikte S Pen ile deneyimleyeceğiniz hızlı not alma özelliği sayesinde yazdığınız el yazısı metinleri dijital metinlere dönüştürebilir ve klavye ihtiyacına gerek kalmadan dosyalarınız üzerine direkt olarak notlar alabilirsiniz.

Yeni versiyonlarında gelen gelişmiş özellikler ile birlikte çok daha rafine bir kullanıcı deneyimi sunan Notes uygulaması sayesinde notlarınızı hızlıca alabilmenin yanı sıra telefonunuzda notlarınızı almaya ve kayıt etmeye başladıktan sonra gelişmiş senkron özellikleri ile birlikte tabletinizde ince ayarlamalarınızı yaparak çok daha geniş ekranda detaylara inebilir ya da PC’niz üzerinde yapacağınız eklemeler ile birlikte dosyalarınızı geliştirerek çalışma ortamınızdaki seçim özgürlüğünü yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda Samsung Notes uygulaması ile OneNote arasındaki gelişmiş senkronizasyon özelliklerinden yararlanarak simültane geçiş rahatlığını her ortamda yakalayabilirsiniz. Windows bilgisayarlarda telefonunuzdaki uygulamalarınızı rahatça kontrol etmek için Windows’a Bağla özelliğinden yararlanabilir, sahip olduğunuz uygulamaları PC’ni üzerinden rahatça deneyimleyebilirsiniz. Penup uygulaması ile birlikte de ortaya çıkardığınız yaratıcı içerikleri başkalarına ilham olmak adına paylaşabilirsiniz.