Android Marketli Acer Çıktı!

Cep Telefonu
Teknolojideki evrimden bahsettiğimizde, Acer, en sofistike teknoloji yeniliklerini kullanımı kolay ürünlere uygulamada hep bir adım önde. En ilerie teknolojileri kalıba döküp onları akıllı bir telefon...
EMOJİLE

Teknolojideki evrimden bahsettiğimizde, Acer, en sofistike teknoloji yeniliklerini kullanımı kolay ürünlere uygulamada hep bir adım önde. En ilerie teknolojileri kalıba döküp onları akıllı bir telefonda birleştirmek ise Acer’ın bu özelliğinin doğal bir sonucu.

Liquid mt, Acer akıllı telefon ailesinin mobil piyasada şu anki en iyi çözümleri sunan en yeni üyesi. Modern, dinamik,mobil ve entegre bir yaşam tarzı olanlar için tasarlanan bu akıllı telefon, her an her yerde internete bağlanma gereksinimini karşılayan teknoloji harikası bir akıllı telefon İnternetteki üstün sörf hızı ve rakipleriyle kıyas bile edilemez multimedya içeriği kullanımı sayesinde Acer Liquid mt ile hayalleriniz gerçek oluyor.

Tarz ve şıklığı yumuşak ve yuvarlak hatlı tasarımında buluşturan Liquid mt, elinizde tam kavrayış sağlamak için yaratılmış. Liquid mt özellikle mükemmel bir görsel deneyim sunmak için tasarlanmış yuvarlak hatlara sahip 3,6” ekran ile donatılmıştır. Paslanmaz çelik pil kapağı gibi seçilen malzemeler sağlam ve dayanıklı olduğu gibi krom süslemeler yüksek kalitede bir dokunma ve görme deneyimi sağlıyor. Bütün Acer Liquid serilerinde olduğu gibi kullanıcıya kaçırdığı çağrıları, pili şarj etmesi gerektiğini ve yeni gelen mesajları bildirmek için telefonun üst kısmında LED sinyalleri bulunur.

Liquid mt aşağıdaki üstün özellikleri sayesinde bütün uygulamalarda, özellikle internette sörf yaparken, yüksek hızıyla aklınızı başınızdan alacak:

Qualcomm 7230 800MHz işlemcisi ile hızlı navigasyon imkanı

Android Market ile kolayca tüm android uygulamalarına erişim imkanı

yanıt süresi eski sürümlerden 5 kat daha hızlı olan Android Froyo versiyonu

Flash desteği ve JavaScript motorunun optimize edilmesi sayesinde internet sayfalarını daha hızlı açmanızı sağlayan yeni tarayıcı

WiFi n[1] ve HSDPA 14,4 Mbps[2] sayesinde her yerde süper hızlı bağlantı

Çoklu dokunmatik fonksiyon sayesinde web sayfalarını, fotoğrafları veya haritaları yeniden boyutlandırmak eskisinden çok daha hızlı.

Liquid mt ayrıca size bugüne kadarki en iyi multimedya ve eğlence deneyimini yaşatıyor.

720p (30 fps) HD görüntüler kaydedin ve Xvid formatında yüksek çözünürlüklü videolar izleyin

LED flaş, görüntü sabitleyici ve yüz ve gülümseme tanıma özellikleriyle geliştirilmiş 5 MP A/F kamera ile fotoğraf çekin

Dolby Surround teknolojisiyle heyecan verici seslerin keyfini yaşayın ve ekolayzer profilleri ve Dynamic Bass Boost ile duyduğunuz sesleri kişiselleştirin.

Liquid mt üstünlüğünü sadece tarz ve gücünde değil, Acer tarafında geliştirilmiş arayüzünün getirdiği kullanım kolaylığında da gösterir.

Yeni Acer kullanıcı arayüzü uygulamaları daha da kolay yönetmek üzere geliştirildi. Ekran kilitli olsa bile bilgiler görünebilir; uygulama geçmişini görüntüleyin ve en sık kullandığınız uygulamaları hızlı bir şekilde başlatın; ana ekranınızı istediğiniz gibi kişiselleştirin ve spesifik gereksinimlerinize göre favori uygulamalarınıza erişimi yeniden düzenleyin

Acer SocialJogger Uygulaması Facebook ve Twitter hesaplarınızı aynı yerde topluyor, bu sayede döner tekerlek ile güncellemeleriniz arasında gezinebilir, ana ekranınızda atanmış pencere aracı ile güncellemeleri doğrudan alabilir ve kullanımı kolay arayüz aracılığıyla doğrudan yorum yapabilir veya paylaşabilirsiniz.

Bu akıllı telefon USB aracılığıyla bilgisayarınızı internete bile bağlayabilir. Bu, trenle seyahat ederken veya tatildeyken çok faydalı bir özelliktir. Acer EasyLink PC yazılımı ücretsizdir ve korumalı internet bağlantısı (https) sağlayabilir.

Liquid mt, DLNA/UPnP teknolojisi aracılığıyla bütün ev aygıtlarınız için kablosuz bir sunucuya dönüşebilir. Akıllı telefonunuzun hafızasındaki bütün multimedya içeriklerinizi bilgisayarınız, televizyonunuz ya da oyun konsolunuz ile paylaşabilirsiniz. Daha fazlasını mı istiyorsunuz? Bu en son nesil akıllı telefon bütün WiFi özellikli aygıtlar için kablosuz erişim noktası haline gelebilir, böylece Liquid Mt 3G bağlantısı aracılığıyla internete bağlanabilirler.

Haber365