Yeni iPad çılgınlığı

Bilgisayar
Amerikan teknoloji firması Apple, piyasaya sürdüğü yeni iPad’i satışa sunmaya hazırlanırken, günler öncesinden mağazanın önünde uzun kuyruklar oluşturanlar da heyecanlı bir şekilde bekleyişlerin...
EMOJİLE

Amerikan teknoloji firması Apple, piyasaya sürdüğü yeni iPad’i satışa sunmaya hazırlanırken, günler öncesinden mağazanın önünde uzun kuyruklar oluşturanlar da heyecanlı bir şekilde bekleyişlerini sürdürüyor. Çok sayıda teknoloji tutkunu Amerikalı, Yeni iPad’i alabilmek için günler öncesinden sıraya girdi. iPad tutkunları, geceleri de sandalyenin üstünde battaniyelerine sarılarak uyuyor.

Yeni iPad kuyruğunun ilk sırasında yer alanlar, alacakları ürünü 900 dolar karşılığında başkasına satabileceklerini söylüyor. Amerika’da günledir heyecanla beklenen iPad için Çarşamba gününden beri New York’ un 5.cadde üzerinde bulunan Apple mağazasının önünde sıraya giren Amanda Foote (28) heyecanla yeni ürünü bekliyor. İlk sırada yer aldığı için 2 tane iPad almayı düşündüğünü söyleyen Foote, alacağı 600 dolarlık iPad’leri isteyene 900 dolara satacağını belirtiyor. 

Star
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme