Ucuz Windows 8 tablet geliyor

Bilgisayar
Wall Street Journal’ın ismini vermediği kaynaklara dayandırdığı haberine göre Acer, 2013 başlarında, mevcut Windows 8 tabletlerden çok daha ucuz modelleri piyasaya sürecek. Tabletlerin fiyatları...
EMOJİLE

Wall Street Journal’ın ismini vermediği kaynaklara dayandırdığı haberine göre Acer, 2013 başlarında, mevcut Windows 8 tabletlerden çok daha ucuz modelleri piyasaya sürecek. Tabletlerin fiyatları ve teknik özellikleri hakkında henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Acer’ın Intel Clover Trail (Atom serisi çiplerin yeni nesli) işlemciye sahip Iconia W510 Windows 8 tableti şu an yaklaşık 500 dolara satılıyor. Ama tabletin piyasada kolay kolay bulunmadığına dair haberler de az değil… Bunun nedeni, sevkiyatın az sayıda yapılması olarak gösteriliyor. Acer ise, daha ucuz modellerle daha fazla satış yapmanın peşinde olabilir.

Acer’ın yeni nesil Windows 8 tabletler dışında 1.2 GHz çift işlemci ve 1,024 x 600 çözünürlüklü ekrana sahip bir Android tablet üzerinde de çalışmakta olduğu alınan duyumlar arasında. Gelişmekte olan pazarlar için özel üretileceği söylenen tabletin fiyatınınsa 99 dolar olacağı söyleniyor.

ahaber.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme